E dielë, Shtator 23, 2018
Ballina Etiketimet Ergi Dini

Etiketim: Ergi Dini

Prindërit e Ergi Dinit/ Miqtë e mi, na e lehtësuat dhimbjen….

Ndërsa u bë një vit nga ndarja prej jetës, në një aksident rrugor, familja e Ergi Dinit e ka kujtuar atë. Ishte motra, këngëtarja...

Humbi jetën në aksident, si e kujton motra Ergi Dinin (FOTO)

Gati një vit nga humbja e këngëtarit Ergi Dini. 22-vjeçari u nda nga jeta më 21 nëntor në një aksident me motor në kryeqytet,...

I biri humbi jetën në aksident, mesazhi prekës i pedagoges: Sot...

Pas afro 3 muajsh nga aksidenti me motor në Tiranë që i mori jetën djalit të saj Kejdi Halili dhe shokut të tij, këngëtarit...

Rrëfimi prekës i Barbana Dinit: “Lajmin për Ergin ma dha gazetarja”...

Kanë kaluar disa muaj nga humbja e këngëtarit Ergi Dini dhe motra e tij, Barbana Dini, rrëfehet për herë të parë ekskluzivisht në emisionin...

Babai i Ergi Dinit mes lotësh: Ç’më tha djali 3 javë...

Dy muaj pas vdekjes tragjike të Ergi Dinit, këngëtarit 22-vjeçar nga Shkodra që humbi jetën më 21 nëntor të 2016-ës së bashku me shokun...

Nismë kundër aksidenteve/Tahiri: Fushatë sensibilizimi, nisur nga aksidenti rrugor i Ergi...

 Ministri i Brendshëm Saimir Tahiri tha në emisionin “Pasdite në Top Channel”, se respektimi i disa rregullave të thjeshta rrugore mund të shpëtojë jetë...

Babai i Ergi Dinit, poezi prekëse për të birin që humbi...

Gazetari Dashamir Dini, babai i Ergi Dini, i cili humbi jetën në një aksident tragjik me motor disa muaj më parë së bashku me...

Artistë të pikëlluar nga ikja e Ergit, por “harrojnë” padrejtësinë tek...

Ndarja e parakohshme nga jeta e Ergi Dinit, ka shokuar të gjithë. Kolegë të tij, artistë të shumtë janë shprehur të pikëlluar nga kjo...

VIDEO/Lot, dedikime e poezi për yllin e “X Factor” Ergi Dini...

Humbja e jetës së dy të rinjve është gjithëmonë tronditesë dhe prekësë. Por ngjarja e mbrmjes së kaluar ku vdiq këngëtari i rinj Ergi...

Poezia e fundit për Ergi Dinin, nga i ati. “Vdekja më...

Ndarja tragjike nga jeta e këngëtarit 22 vjecar Ergi Dini, ka prekur shumë. Ai u nda nga kjo jetë, mbrëmjen e djeshme në një...

EDITORIAL

Policia arreston grupin kriminal më të rrezikshëm

Nën drejtimin e Drejtorit të Përgjithshëm të Policisë së Shtetit, Ardi Veliu, policia shqiptare arriti të bëjë...

FORUM

Dëmet që Serbia i shkaktoi Kosovës në luftë, mbi 22 miliardë euro

Mbi 22 miliardë euro llogariten dëmet e luftës që Serbia ka shkaktuar në Kosovë para dhe gjatë...

Një faqe e re për Maqedoninë dhe mbarë Rajonin

Prof.Lisen Bashkurti - Dita e referendumit në Maqedoni po afrohet. Ne fakt është dita e kthesës së madhe...