E hënë, Shtator 24, 2018
Ballina Etiketimet Era Istrefi

Etiketim: Era Istrefi

Era Istrefi, gati për finalen e Botërorit

Kampionatit Botëror të Futbollit po i vjen fundi dhe në datën 15 korrik do të mbahet finalja e madhe në Rusi mes Francës dhe...

Era thyen rekord ndërkombëtar me hitin e Botërorit

Ditën e djeshme, këngëtarja shqiptare Era Istrefi, e cila tashmë po dëgjohet në mbarë botën me himnin e ri të Botërorit, festoi 24-vjetorin e...

Era Istrefi në lidhje me producentin e këngës së botërorit?

Era Istrefi është në kulmin e karrierës muzikore në fushen ndërkombëtar. Këngëtarja po shijon sukseset me këngën e fundit për kampionatin botëror, ku kishte sjell këngën...

Era Istrefi “lë” Amerikën për Shqipërinë, zbuloni pse!

Ajo na ka bërë krenar me arritjet e saj në karrierë kohët e fundit. Në fillim më këngën e saj “Bon Bon” që u...

Era Istrefi hap sot Botërorin “Russia 2018”, performon LIVE

Këngëtarja njohur nga Kosova Era Istrefi, do të hap sot zyrtarisht Kampionatin e Botërorit në futboll Russia 2018. Ajo do të performojë live para të pranishmëve. Vendimin...

Himni “Live it up!” 4.5 milionë klikime në 24 orë

Për 24 orë himni i Kampionatit Botëror “Rusia 2018” është parë mbi 4.5 milionë herë. Pasi doli vetëm kënga audio tashmë atë mund ta shikoni...

Era Istrefi bën dedikimin prekës për të atin: Kujtimi më i...

Këngëtarja Era Istrefi ka përlotur fansat sot me një dedikim mjaft prekës për babanë e saj që nuk jeton më. Dje bënin plot 14 vjet...

Dalin imazhe nga klipi i Botërorit, Era Istrefi duket magjepsëse (VIDEO)

Më datë 8 qershor do të publikohet klipi i këngës përcjellëse të Kampionatit Botëror 2018. “Live it up” titullohet kjo këngë, e cila interpretohet nga...

Diçka e re nga Era (VIDEO)

Pas suksesit me hitin e ''Botërorit Rusi 2018'', Era Istrefi ka përgatitur një tjetër surprizë për fansat. Ajo së shpejti do të risjellë një...

E burgosur! Era Istrefi paralajmëron këngën, ja kur do publikohet

Këngëtarja Era Istrefi vazhdon të punojë shumë për tregun ndërkombëtar, ndërkohë që me 8 qershor do të sjellë këngën e re. Me anë të një...

EDITORIAL

Lapsaxhinjtë, Teatri Kombëtar dhe hidrocentralet mbi Valbonë

Këto ditë po zien debati për Godinën e Teatrit Kombëtar dhe hidrocentralet që po ndërtohen mbi Valbonë. Nëse...

FORUM

Luan Rama: Edhe një herë për zonjën Artë dhe për Prokuroren e Përgjithshme…

Nga: Luan Rama -  Më duhet ta them përsëri për të gjithë ata që nuk e dinë, por...

Për “tradhëtarët” e avionit dhe histerinë “patriotike” të tokës!

Nga Mentor Kikia - Tashmë dalldia e madhe kaloi. Avioni u kthye, edhe pse pati shumë lutje që...