E premte, Shtator 21, 2018
Ballina Etiketimet Era Istrefi

Etiketim: Era Istrefi

Klipi i Albanit dhe Erës, kush kopjoi kë? (VIDEO)

Kënga “Oh God” e Era Istrefit në bashkëpunim me yllin xhamajkan, Koshens, sapo ka dalë nga furra dhe po pritet mjaft mirë nga publiku....

Era një sirenë sensuale, publikohet kënga e re ”Of God” (VIDEO)

Pasi ''pushtoi'' zemrat e shqiptarëve me “Live It Up” në Kampionatin Botëror “Rusi 2018”, Era Istrefi po vazhdon të korr suksese me projekte të...

Era Istrefi: S’mundesh me ecë në hapat e mi!

Këngëtarja shqiptare tashmë me famë botërore, Era Istrefi, njihet shumë për stilin e veçantë, sidomos me trendin e flokëve, të cilin e ndryshon shumë...

Situatë e sikletshme! Era Istrefi zbulon shumë përpara Hashim Thaçit në...

Këngëtarja Era Istrefi ka qenë sot e pranishme në Presidencën e Kosovës për të marrë "Medaljen Presidenciale Jubilare të Dhjetëvjetorit të Pavarësisë". Presidenti Hashtim Thaçi...

Era Istrefi publikon këngën e re të xhiruar në Xhamajkë (VIDEO)

Menjëherë pas përfundimit të Kupës së Botës, Era Istrefi ka vendosur që ta mbajë vëmendjen e publikut tek ajo. Kështu ka publikuar sot klipin...

FOTO/ Këtë detaj nuk e vuri re askush, shikoni çfarë u...

Era Istrefi, këngëtarja e talentuar shqiptare, e cila po ngjit shkallët më të larta të larta të famës ndërkombëtare “elektrizoi” skenën e finales së...

Prestigjozja “The Sun” i dedikon artikull Era Istrefit

Tabloidi britanik 'The Sun' shkruan për këngëtaren shqiptare nga kosova Era Istrefi, e cila debutoi shkëlqyeshëm në finalen e Botërorit 'Rusi 2018' Me titull 'Kush...

Era Istrefi në krah të Ronaldinjos në Kupën e Botës

Era Istrefi do të performojë sot në natën finale të Kupës Botës. Ndërsa gjatë provave për ditën e madhe, Era është shfaqur në stadiumin e...

Era Istrefi në konferencë për shtyp, do të këndojë në finale

Era Istefri ndodhet drejtpërdrejtë në një konferencë për shtyp të organizuar nga FIFA. Ajo do të këndojë në finale të Botërorit këngën që është...

Përveç Erës, një tjetër këngëtare shqiptare pritet të ndez finalen e...

Era Istrefi do të këndojë në finalen e Kupës së Botës në Rusi. Kënga “Live it up” është bashkëpunimi më i rëndësishëm i karrierës...

EDITORIAL

Zyrtarja e SHBA: SPAK dhe BKH do të bëjnë vettingun në politikë

Zv. Ndihmës Sekretarja e Shtetit, Elisabeth Millard zgjedh reformën në drejtësi si rrugën e vetme për të...

FORUM

PS dhe Kushtetuta e Rilindjes

Nga: Ylli Manjani Metmorfozë.. ————— Partia Socialiste e ka patur të shenjtë Kushtetutën dhe ligjin! Sa herë juristët ngrinin zërin për...

Arkitekti i Ramës dhe arkitekti i Hitlerit

Nga Aurel Plasari/ Po “arkitektë oborri” nuk paska? Ashtu si ka pasur dhe ka “poetë oborri”, “piktorë oborri”...