E mërkurë, Shkurt 20, 2019
Ballina Etiketimet Era Istrefi

Etiketim: Era Istrefi

Era Istrefi do të publikojë klipin e ri “Redrum” më 24...

Këngëtarja e famshme kosovare, Era Istrefi tashmë në të gjithë tregun muzikor jo vetëm në Shqipëri por në të gjithë Ballkanin, do të sjellë...

Kështu do duket Era Istrefi në videoklipin e ri (FOTO)

Tashmë gjithçka po bëhet gati deri në detajet finale! Era Istrefi, këngëtarja nga Prishtina që bëri botën të kthejë sytë nga ajo me hitin...

Era Istrefi, tanimë “100 përqind” shqiptare

Era Istrefi tanimë është 100 përqind shqiptare. Këngëtarja e lindur në Kosovë e njohur ndërkombëtarisht për muzikën e saj, ka marrë edhe nënshtetësinë shqiptare...

Aksidentohet Era Istrefi, këngëtarja e pëson keq nga bora

Pushimet në vendlindje duket se nuk kanë shkuar dhe aq mirë për Era Istrefin, e cila është përfshirë në një aksident për shkak të...

Era Istrefi në garë për një tjetër çmim nga EBBA

Pas lajmit ku Era Istrefi u shpall fituese e një prej 10  çmimeve, tashmë ajo po garon për një tjetër çmim, atë të publikut. Ky...

Katy Perry promovon Era Istrefin, “Bon Bon” hiti i 2016

Artistja e njohur amerikane, Katy Perry ka vlerësuar këngën e Istrefit, të titulluar “Bon Bon”. Ajo ka shpërndarë në profilin e saj në Twitter...

Era Istrefi “vdes” për Shqipërinë, kërkesa e saj ndaj Presidentit do...

Era Istrefi është konsideruar si ambasadorja më e re e Kosovës dhe Shqipërisë në botë. Karriera e këngëtares, që ka arritur të rrëmbejë jo...

Me Era Istrefin mund të luani në Playstation!

Me Era Istrefin tanimë mund të luani në Plastation. Hiti i saj “Bon Bon” do të jetë pjesë e lojës “Just Dance” në Playstation,...

Dështon të këndojë “BonBon”, salla shpërthen në të qeshura (VIDEO)

Kënga “BonBon” e Era Istrefit ka bërë bujë jo vetëm në Shqipëri e Kosovë por edhe ndërkombëtarisht. Shumë persona kanë bërë cover të këngës,...

Era Istrefi: E lumtur që krahasohem me Sian dhe Rihanën

Këngëtarja Era Istrefi ka dhënë një intervistë ekskluzive për faqen prestigjioze britanike “The Independent”. “The Independent” shkruan për krahasimin që i bëhet Erës me Sian...

EDITORIAL

Presidentit Meta për “Deutsche Welle”: Opozita një hap pas, kryeministri dy hapa prapa

Presidenti Meta ishte në Gjermani në Konferencën e Sigurisë, ku takoi kancelaren gjermane Merkel si dhe u...

FORUM

Rrëzimi i një busti dhe pamundësia e ndërtimit të një shprese

Nga Albert Vataj SOT 28 VITE MË PAS Rrëzimi i një busti dhe pamundësia e ndërtimit të një shprese Cili...

Nesër qytetarët të marrin mbrapsht Parlamentin e vjedhur nga bandat

Nga Klevis Balliu Duke ndjekur dje disa emisione politike, konstatova klithmat e disa analistëve dhe antarëve të mazhorancës...