E mërkurë, Shtator 26, 2018
Ballina Etiketimet Era Istrefi

Etiketim: Era Istrefi

Era Istrefi larg rrjeteve sociale, këngëtarja tregon arsyen

Pas operacionit që ju nështrua pak ditë më parë, Era Istrefi nuk ka qenë shumë aktive në rrjete sociale. Për personazhet e famshëm ‘Instagram’-i është...

Era Istrefi nominohet për çmimin ndërkombëtar “BreakTudo Awards 2018”

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Era Istrefi çdo ditë e më shumë po e dëshmon që 2018-ta ishte viti i saj. Pas performancës që pati...

Era Istrefi në super formë pas operacionit

Këngëtarja e njohur Era Istrefi pak ditë më parë iu nënshtrua një operacioni për heqjen e apendecitit. Shëndeti i saj shqetësoi fansat, por mesa duket...

Era Istrefi del nga spitali: Ndihem e freskët

Këngëtarja Era Istrefi u shtrua në spital pak ditë më parë pasi iu nënshtrua një operacioni për heqjen e apendecitit. Shëndeti i saj shqetësoi fansat,...

Era Istrefi shtrohet me urgjencë në spital, përfundon në sallën e...

Këngëtarja e njohur shqiptare Era Istrefi është shtruar me urgjencë në spital me kriza të forta dhe dhimbje barku. Pas kontrollit, mjekët atë e...

Era Istrefi i nënshtrohet një operacioni

Era Istrefi nuk ka qenë aktive prej disa ditësh në rrjetet sociale dhe kjo ka shqetësuar fansat e saj, dhe jo pa arsye. Këngëtarja ndodhet...

Sam Smith, fans i Erës (FOTO)

Ky vit ka qenë shumë i veçantë për Era Istrefin. Ajo ka shënuar disa arritje në karrierë që do t'i mbajë mënd gjatë. Pas...

FOTO/ Një lajm i mirë për të gjithë fansat e Era...

Kënga ‘Bon Bon’ e Era Istrefit, u bë virale brenda një kohe shumë të shkurtër. Ishte pikërisht ky hiti i cili i hapi dyert e...

Ish-i dashuri harron Era Istrefin, ja me kë e zëvendëson

Menaxheri i njohur kosovar, Faton Shoshi u përfol gjatë për romancën e tij me Era Istrefin, por duket se cdo gjë mes tyre ka...

Era Istrefi ”trend” në Youtube (VIDEO)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Era Istrefi, pas suksesit të saj me “Live It Up” në Kampionatin Botëror ''Rusi 2018'', ka publikuar së fundmi...

EDITORIAL

Kitaroviç ia “plas” Thaçit në sy: Kufijtë e Ballkanit janë gdhendur në gur

Kundër idesë së presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, për shkëmbimin e territoreve, apo siç po e quan...

FORUM

Më shumë mandate për PS sot?

Nga Eduard Zaloshnja - Në daljen e tij të fundit në një studio televizive (ka dalë në dhjetëra...

Sorros, pagatori i padrejtësisë si epidemi botërore

Nga: Petrit Vasili Sorros, tash së fundi në OKB na qenka zotuar se do të mbështesë siç proklamon...