Ballina Etiketimet Enver Shala

Etiketim: Enver Shala

Panik tek Shkëmbi i Kavajës/Rrëzohen 4 kate të pallatit 24 katësh...

Katër katet e fundit të një pallati tek "Shkëmbi i Kavajës" janë shembur. Pallati mendohet të jetë mbi 24-katësh, pasi ka kate nëntokë dhe rreth...

EDITORIAL

Çorba e reformës

FORUM