E dielë, Shtator 23, 2018
Ballina Etiketimet Eni Vasili

Etiketim: Eni Vasili

Kryeministri Edi Rama te Eni Vasili

Libri i ri, Eni Vasili sjell 7 zëra nga errësira komuniste

“Zëra nga errësira” quhet libri që do të promovohet sot në Universitetin Europian të Tiranës nën logon e “UET Press”, ku shtatë personazhe, disa...

Eni Vasili: Replikë me Sali Berishën dhe Mero Bazen

Nga Eni Vasili Që nga mesnata e së hënës e deri mesditën e së martës, e pashë veten protagoniste jo vetem të thuajse të të...

Gazetari: Dosja Toma-Xhika, hetim politik. S’ka prova për korrupsion

Në emisionin “Studio e Hapur” të gazetares Eni Vasili mbrëmjen e djeshme u diskutua dhe për hetimet e prokurorisë dhe dosjet e hapura gjatë...

Promovohet libri “Kadare në Studion e hapur”

Ditën e premte, 26  janar, ora 18:00, në hollin e Universitetit Europian të Tiranës promovohet libri i gazetares Eni Vasili  “Kadare në Studion e...

Kryemadhi: Këshilli i Prokurorisë nuk u mblodh qëllimisht për t’ja lënë...

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi komenton situatën politike në vend, pas zhvillimeve të ditëve të fundit, kur Prokuroria e Krimeve të...

Pjerin Ndreu përplaset me Salianjin për çështjen ‘Tahiri’

Çështja ‘Tahiri’ ishte në fokus të emisionit ‘Studio e Hapur’ të gazetares Eni Vasili në News24. Duke iu referuar arrestimit të biznesmenit në Elbasan...

Eni Vasili: Rama po shijon maksimalisht çdo gjë që bëri!

Eni Vasili, moderatorja e njohur e emisionit “Studio e Hapur” e ftuar sot në studion e lajmeve në "News 24" komentoi fyerjet e hapura...

Rama tregon të vërtetën: Ja pse bëjmë fushatë me dy gishtat...

VLORE- Emisioni ‘Studio e Hapur’ i gazetares Eni Vasili në ‘News24’ mbrëmjen e sotme është zhvendosur në qytetin bregdetar të Vlorës, ndërsa i ftuar...

Lista e PD, Ilir Kulla: Basha bëri bastin e karrierës. Mark...

Në emisionin e sotëm “Studio e Hapur” në Neës24, u diskutuan listat e kandidatëve për deputetë të Partisë Demokratike. Sipas shefit të departamentit të...

EDITORIAL

Lapsaxhinjtë, Teatri Kombëtar dhe hidrocentralet mbi Valbonë

Këto ditë po zien debati për Godinën e Teatrit Kombëtar dhe hidrocentralet që po ndërtohen mbi Valbonë. Nëse...

FORUM

Dëmet që Serbia i shkaktoi Kosovës në luftë, mbi 22 miliardë euro

Mbi 22 miliardë euro llogariten dëmet e luftës që Serbia ka shkaktuar në Kosovë para dhe gjatë...

Një faqe e re për Maqedoninë dhe mbarë Rajonin

Prof.Lisen Bashkurti - Dita e referendumit në Maqedoni po afrohet. Ne fakt është dita e kthesës së madhe...