E hënë, Shkurt 18, 2019
Ballina Etiketimet Endrit Braimllari

Etiketim: Endrit Braimllari

Deputeti i LSI feston 30-vjetorin, urimi i veçantë i Luan Ramës

Deputeti i LSI-së, Endrit Braimllari ka festuar sot ditëlindjen. Mes shumë urimeve që ka marrë në mesazhe nga miqtë e tij të shumtë, një...

Braimllari: LSI, gati për zgjedhje që nesër, por pa Ramën kryeministër

Deputeti i LSI-së Endrit Braimllari ka qenë i ftuar sot në “Fax News”për të diskutuar në lidhje me pozicionin e LSI-së në opozitë dhe...

Deputetët e LSI homazhe te busti i Qemal Stafës: Ditë e...

Zv.Kryetari i LSI Luan Rama, Sekretari i Përgjigjthshëm Endrit Braimllari, Deputetja e LSI-së  Floida Kërpaci dhe të rinjtë e forumit rinor të LRI-së zhvilluan...

Braimllari, Ramës: Shqiptarët do t’i marrin nga xhepat paratë që u...

Sekretari i Përgjithshëm i LSI, Endrit Braimllari ka reaguar sot për deklaratat e kryeministrit Edi Rama dhe nisjen e fushatës në strukturat e PS...

FOTOLAJM/Deputeti i LSI-së në Ditën Botërore të Librit

Endrit Braimllari është një nga deputetët më të aktiv të Parlamentit Shqiptar. Përveç se në komisionet e Kuvendit ai është i pranishëm në të...

Endrit Braimllari në Shkodër: Rama kryeson një qeveri banditësh

Deputeti i LSI-së, Endrit Braimllari i cili ndodhte sot në Shkodër, në protestën për lirimin e 11 kukësianëve të arrestuar hodhi akuza të ashpra...

Endrit Braimllari: Biznesi i dha sot një mesazh Edi Ramës

Sekretari i Përgjithshëm dhe deputeti i LSI-së, Endrit Braimllari deklaroi sot gjatë takimit me tregtarët që morën pjesë në protestë se sot biznesi i...

Braimllari: Banorët e Kukësit po terrorizohen

Deputeti i LSI-së, Endrit Braimllari i ftuar në ‘Fax News’ është shprehur se protesta në Kukës ishte jo politike dhe qytetare. Ai tha se...

Braimllari: Kryeministri i krimit nuk mund të ndalojë protestat

Deputeti i LSI-së, Endrit Braimllari shprehet se qeveria nuk mund të ndalojë qytetarët të protestojnë dhe shprehin pakënaqësinë. Në një reagim në Facebook, Braimllari shprehet:...

Endrit Braimllari: Oligarkët e Ramës pushtojnë administratën publike

Sekretari i Përgjithshëm dhe deputeti i akuzoi sot qeverinë “Rama” për shkatërrimin e administratës publike. Në fjalën e mbajtur në Kuvend, Braimllari tha se qeveria...

EDITORIAL

A është i ligjshëm përdorimi i gazit helmues ushtarak në protestën qytetare? (VIDEO)

Policia dhe Garda e Republikës ka përdorur në protestën e sotme gaz lotsjellës, jo vetëm ndaj disa...

FORUM

Merkel dhe Mike Pence – dy botë përplasen

Nga DW/ Në Konferencën e Sigurisë në Mynih paraqitën pikëpamjet e tyre kancelarja, Angela Merkel dhe zëvendëspresidenti amerikan,...

Neritan Sejamini: Reagim i turpshëm i ambasadave

Nga Neritan Sejamini- Është qesharake të shikosh nivelin e turpshëm ku kanë përfunduar ambasadorët perëndimorë në Tiranë: bëjnë...