E mërkurë, Nentor 21, 2018
Ballina Etiketimet Endrit Braimllari

Etiketim: Endrit Braimllari

Braimllari: Me Maksim Konën ne i japim një shans Kavajës për...

Kandidatët për deputë të LSI-së në qarkun e Tiranës, Klajda Gjosha dhe Endrit Braimllari, të shoqëruar edhe nga kandidati i LSI-së për kryetar të...

Braimllari: LSI forcë e parë. Ne besojmë te fuqia transformuese e...

Sekretari i Përgjithshëm i LSI, Endrit Braimllari zhvilloi sot një takim me të rinjtë dhe strukturat drejtuese të LSI në qytetin e Kavajës. Gjatë...

Braimllari: LSI shans për të rinjtë, kemi përfaqësimin më të madh...

Lëvizja Socialiste për Integrim, ka sjellë risi me listat e kandidatëve për deputet, në zgjedhjet e 18 qershorit, ku gjysma e kandidatëve vijnë nga...

Braimllari: Mjaft me konflikte dhe llafe. Qytetarët duan punë dhe standarde

Kreu i LSI-së së Tiranës, Endrit Braimllari zhvilloi sot takime me banorë të kryeqytetit ku ka diskutuar për problemet që kanë të bëjnë me...

Këshilli Bashkiak Tiranë miraton propozimin e LSI

Në mbledhjen e Këshillit Bashkiak të Tiranës, këshilltarët e Lëvizjes Socialiste për Integrim, propozuan një projekt-vendimin për ngritjen e një thertore publike në Tiranë. Propozimi...

Endrit Braimllari kritika Tahirit: Tirana kërkon politikanë të përgjegjshëm dhe jo...

 Kreu i LSI-së së Tiranës, Endrit Braimllari ka zhvilluar sot takime me qytetarë të Tiranës në disa njësi bashkiake. Braimllari u shpreh se LSI...

Tiranë, gati rikonstruksioni i rrugës “Ramazan Bogdani” pas kërkesës së LSI

Bashkia e Tiranës pritet të nis këto ditë rikonstruksionin e rrugës "Ramazan Bogdani" në Njësinë nr. 8 në Kryeqytet. Kanë qenë këshilltarët e LSI...

Kreu i LSI Tiranë, Braimllari: Për LSI forca dhe mbështetja e...

Lëvizja Socialiste për Integrim ka nisur prej kohësh përgatitjen e strukturave për zgjedhjet e ardhshme parlamentare. Kreu i LSI-së Tiranë, Endrit Braimllari ka zhvilluar...

Kreu i LSI Tiranë/Endrit Braimllari: Vendi ka nevojë për politikanë që...

Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim në Tiranë, Endrit Braimllari ishte sot në Njësinë nr. 1 dhe nr. 8 në kryeqytet, ku zhvilloi takime...

Endrit Braimllari: Politika e LSI-së për qytetarët, larg konfliktit

Kryetari i LSI-së Tiranë, Endrit Braimllari, takim me banorët e Njësisë nr. 8 në kryeqytet Kryetari i LSI-së së Tiranës, Endrit Braimllari, zhvilloi një...

EDITORIAL

Ambasada e SHBA: Presim zbatimin e ligjit dhe për ish-ministrin Samir Tahiri

Ambasada e Shteteve të Bashkuara në Tiranë ka reaguar sot për vendimet e gjykatave në vend duke...

FORUM

Behgjet Pacolli, si pasqyrë e dështimit të shtetit të Kosovës

Nga Berat Buzhala - Ne jetojmë në një shtet ku gjysma e ministrave kanë aktakuza, duke e përfshirë...

Interpoli, fajin për dështimin e ka vetë Kosova

Nga Rexhep Qosja - Mjerisht Kosova dështoi edhe për të tretën herë për t’u bërë anëtare e organizatës...