E shtunë, Shtator 22, 2018
Ballina Etiketimet Endrit Braimllari

Etiketim: Endrit Braimllari

Braimllari: Rama, përgjegjësi kryesor për mos hapjen e negociatave

Sekretari i Përgjithshëm i LSI, Endrit Braimllari deklaron se politikani kryesor që ka përgjegjësi për mos hapjen e negociatave për Shqipërinë është Edi Rama. Në...

Braimllari: Rama e ktheu vendin nga një garantues sigurie, në eksportues...

Në një intervistë për gazetën ''Standard'', sekretari i Përgjithshëm i LSI-së, Endrit Braimllari, thotë se Rama e ka kthyer Shqipërinë nga një kontributor stabiliteti dhe...

Braimllari: Të rinjtë nuk e meritojnë të qeverisen nga një kryeministër...

Sekretari i Përgjithshëm dhe deputeti i LSI, Endrit Braimllari ka reaguar për deklaratat e bëra sot nga Edi Rama për punësimin e të rinjve....

Braimllari: Rama urdhëroi krimin e organizuar kundër të rinjve

Sekretari i Përgjithshëm i LSI-së dhe deputeti Endrit Braimllari ka reaguar ndaj procedimeve penale për të rinjtë që protestuan dje para Ministrisë së Brendshme. Në...

Procedimi për të rinjtë protestues, Braimllari: Ishte urdhër i Ramës

Endrit Braimllari, Sekretar i Përgjithshëm i Lëvizjes Socialiste për Integrim, ka reaguar pas procedimit penal të protestuesve të FRPD dhe LRI lidhur me protestën...

Endrit Braimllari: Shqipëria në krizë të thellë, Rama duhet rrëzuar një...

Sekretari i Përgjithshëm i LSI, Endrit Braimllari ka deklaruar për Report Tv se kryeministri Edi Rama duhet rrëzuar një orë e më parë. Më tej...

Braimllari: 26 maji protesta e qytetarëve kundër kryeministrit që mbolli krim...

Deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Endrit Braimllari ka dhënë së fundmi një intervistë për “Ora News”, ku ka folur edhe për protestën e...

Deputeti i LSI feston 30-vjetorin, urimi i veçantë i Luan Ramës

Deputeti i LSI-së, Endrit Braimllari ka festuar sot ditëlindjen. Mes shumë urimeve që ka marrë në mesazhe nga miqtë e tij të shumtë, një...

Braimllari: LSI, gati për zgjedhje që nesër, por pa Ramën kryeministër

Deputeti i LSI-së Endrit Braimllari ka qenë i ftuar sot në “Fax News”për të diskutuar në lidhje me pozicionin e LSI-së në opozitë dhe...

Deputetët e LSI homazhe te busti i Qemal Stafës: Ditë e...

Zv.Kryetari i LSI Luan Rama, Sekretari i Përgjigjthshëm Endrit Braimllari, Deputetja e LSI-së  Floida Kërpaci dhe të rinjtë e forumit rinor të LRI-së zhvilluan...

EDITORIAL

Deklaratë e 10 prokurorëve të Krimëve të Rënda dhe deklarata e Arta Markut

Në prokurori nuk ka qetësi, ka plasur rrëmuja. Shkak është bërë fillimi i masës disiplinore ndaj 10...

FORUM

Për diktatorët

Nga: Xhon Gunter* Gjithë diktatorët janë anormalë. Ky është një fakt aksiomatik. Asnjë njeri në gjendje normale nuk...

Winston Churchill, Zyrih 1946: “Tani, unë ju them: Le të ngrihet Evropa!”

Duhet t’i jepet fund ndëshkimit. Duhet të vijë ai që Gladstone e quajti vite më parë “Akti...