E martë, Nentor 13, 2018
Ballina Etiketimet Endrit Braimllari

Etiketim: Endrit Braimllari

Braimllari: Rama, vegël në duart e krimit. Kryeministër frikacak që ka...

Sekretari i Përgjithshëm i Lëvizjes Socialiste për Integrim Endrit Braimllari komenton reagimin e kryeministrit Edi Rama në rrjetet sociale lidhur me aksionin e policisë...

LSI ndez motorët në Tiranë. Braimllari: Të zhdukim këtë kryeministrit të...

Sekretari i Përgjithshëm i LSI dhe deputeti, Endrit Braimllari e cilësoi situatën e sigurisë në vend si alarmante. Në takimin me strukturat e LSI...

Bashkëqeverisja? Braimllari: Shqiptarët të pashpresë, po braktisin vendin

Sekretari i Përgjithshëm i LSI-së, Endrit Braimllari, e quan mashtrim deklaratën e kryeministrit Rama, se bashkëqeverisja do ti zgjidh hallet shqiptarëve jashtë Atdheut. Në një...

LSI, Braimllari: Rinia revolucion për shkatërrimin e sistemit të krimit

Të rinjtë e Lëvizjes Socialiste për Integrim, prej tre ditësh ndodhen në Jalë, ku vijojnë traditën e tyre. Përveç të rinjve pjesë e këtij kampingu...

LSI: Në alarm siguria e qytetarëve, qeveria vetëm gjobit

Ngjarjet e fundit në vënd, si masakra në Resulaj në Selenicë me 8 të vrarë dhe aksidentet e rënda rrugore, për deputetin e LSI-së,...

LSI: Rama e ka humbur, dil dhe fol për raportin e...

Sekretari i Përgjithshëm i LSI-së, Endrit Braimllari, shkruan se Kryeministri Edi Rama ka humbur ''busullën''. Shkak për këtë etiketim është bërë takimi i fundit...

Gjobat, LSI: Porosia për të mbushur xhepat e drejtorëve të uritur...

Sekretari i Përgjithshëm i LSI-së, Endrit Braimllari, hedh akuza ndaj qeverisë, se në vend po gjobiten biznese, edhe pse janë në rregull. Sipas tij,...

Braimllari: Kjo farë e keqe është sulur për të vjedhur pronën...

Sekretari i Përgjithshëm i LSI-së, Endrit Braimllari, përmes një statusi në facebook ka komentuar reagimin e kreut të grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant...

Braimllari: Rama po përlan pronën e Gardës, po pastron paratë e...

Sekretari i Përgjithshëm i LSI-së, Endrit Braimllari, akuzon Kryeministrin Edi Rama se po përlan pronën e Gardës me qëllim për të pastuar paratë e...

LSI, Braimllari: Rama mbushi Shqipërinë me drogë, me trafik e mbyti...

Sekretari i Përgjithshëm i LSI, Endrit Braimllari, ka reaguar sot në një status në facebook ku thotë se sipas kryehajdutit platforma “Bashkëqeverisje me qytetarët” ka...

EDITORIAL

Manjani: Rama shkeli kushtetutën, një ushtarak s’mund të jetë ministër

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani e ka cilësur shkelje të rëndë Kushtetuese, propozimin e kryeministrit Edi Rama,...

FORUM

Papa Françesku, audiencë të veçantë për vitin e Skënderbeut

Papa Françesku do të presë në një audiencë të veçantë përfaqësues të popullit shqiptar. Në kuadër të...

Fundi i Luftës së Parë Botërore – Asgjë nuk ka kaluar!

100 vjet pas Luftës së Parë Botërore, Evropa është përplot frikë dhe paralajmërime. Ai që beson se...