E dielë, Shkurt 17, 2019
Ballina Etiketimet Endrit Braimllari

Etiketim: Endrit Braimllari

Braimllari: Bosit të drogës, Edi Ramës, iu kapën 2.3 tonë kanabis!

Sekretari i Përgjithshëm i LSI, Endrit Braimllari ka reaguar sot për kapjen e 2.3 tonëve drogë në Itali. Sipas të dhënave të para, droga...

LSI akuza Ramës, Braimllari: Bosi i drogës drejton Task-Forcën dhe tani...

Sekretari i përgjithshëm  i LSI-së, Endrit Braimllari i rikthehet akuzave ndaj kryeministrit Edi Rama, duke e cilësuar atë si bosin e drogës në Shqipëri,...

LSI kundër rritjes së çmimit të ujit. Kryemadhi: Kjo është opozita...

Lëvizja Socialiste për Integrim ka kundërshtuar vendimin për rritjen e çmimit të ujit në Tiranë. Këshilltarët e kësaj force politike në Këshillin Bashkiak kanë...

Braimllari: Me Maksim Konën ne i japim një shans Kavajës për...

Kandidatët për deputë të LSI-së në qarkun e Tiranës, Klajda Gjosha dhe Endrit Braimllari, të shoqëruar edhe nga kandidati i LSI-së për kryetar të...

Braimllari: LSI forcë e parë. Ne besojmë te fuqia transformuese e...

Sekretari i Përgjithshëm i LSI, Endrit Braimllari zhvilloi sot një takim me të rinjtë dhe strukturat drejtuese të LSI në qytetin e Kavajës. Gjatë...

Braimllari: LSI shans për të rinjtë, kemi përfaqësimin më të madh...

Lëvizja Socialiste për Integrim, ka sjellë risi me listat e kandidatëve për deputet, në zgjedhjet e 18 qershorit, ku gjysma e kandidatëve vijnë nga...

Braimllari: Mjaft me konflikte dhe llafe. Qytetarët duan punë dhe standarde

Kreu i LSI-së së Tiranës, Endrit Braimllari zhvilloi sot takime me banorë të kryeqytetit ku ka diskutuar për problemet që kanë të bëjnë me...

Këshilli Bashkiak Tiranë miraton propozimin e LSI

Në mbledhjen e Këshillit Bashkiak të Tiranës, këshilltarët e Lëvizjes Socialiste për Integrim, propozuan një projekt-vendimin për ngritjen e një thertore publike në Tiranë. Propozimi...

Endrit Braimllari kritika Tahirit: Tirana kërkon politikanë të përgjegjshëm dhe jo...

 Kreu i LSI-së së Tiranës, Endrit Braimllari ka zhvilluar sot takime me qytetarë të Tiranës në disa njësi bashkiake. Braimllari u shpreh se LSI...

Tiranë, gati rikonstruksioni i rrugës “Ramazan Bogdani” pas kërkesës së LSI

Bashkia e Tiranës pritet të nis këto ditë rikonstruksionin e rrugës "Ramazan Bogdani" në Njësinë nr. 8 në Kryeqytet. Kanë qenë këshilltarët e LSI...

EDITORIAL

A është i ligjshëm përdorimi i gazit helmues ushtarak në protestën qytetare? (VIDEO)

Policia dhe Garda e Republikës ka përdorur në protestën e sotme gaz lotsjellës, jo vetëm ndaj disa...

FORUM

Neritan Sejamini: Reagim i turpshëm i ambasadave

Nga Neritan Sejamini- Është qesharake të shikosh nivelin e turpshëm ku kanë përfunduar ambasadorët perëndimorë në Tiranë: bëjnë...

Lubonja: Policia e papërgatitur për protestuesit

Analisti Fatos Lubonja i ftuar në rubrikën “Opinion’ në News 24 ka komentuar protestën e ditës...