E martë, Shtator 25, 2018
Ballina Etiketimet Endrit Braimllari

Etiketim: Endrit Braimllari

Braimllari: Rama ka shkatërruar çdo instuticion në këtë vend, tallet me...

Sekretari i Përgjithshëm i LSI, Endrit Braimllari, ka reaguar sot pas aksionit të qeveritarëve për të shpërdarë libra për nxënësit e klasave I-IV në prag...

Vettingu në politikë/ Braimllari: Refuzimi nga PS do shoqërohet me protesta...

Deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Endrit Braimllari, i ftuar në “45 minuta”, në Report Tv me gazetarin Denis Minga, ka thënë se vjeshta do të...

Braimllari: Rama, vegël në duart e krimit. Kryeministër frikacak që ka...

Sekretari i Përgjithshëm i Lëvizjes Socialiste për Integrim Endrit Braimllari komenton reagimin e kryeministrit Edi Rama në rrjetet sociale lidhur me aksionin e policisë...

LSI ndez motorët në Tiranë. Braimllari: Të zhdukim këtë kryeministrit të...

Sekretari i Përgjithshëm i LSI dhe deputeti, Endrit Braimllari e cilësoi situatën e sigurisë në vend si alarmante. Në takimin me strukturat e LSI...

Bashkëqeverisja? Braimllari: Shqiptarët të pashpresë, po braktisin vendin

Sekretari i Përgjithshëm i LSI-së, Endrit Braimllari, e quan mashtrim deklaratën e kryeministrit Rama, se bashkëqeverisja do ti zgjidh hallet shqiptarëve jashtë Atdheut. Në një...

LSI, Braimllari: Rinia revolucion për shkatërrimin e sistemit të krimit

Të rinjtë e Lëvizjes Socialiste për Integrim, prej tre ditësh ndodhen në Jalë, ku vijojnë traditën e tyre. Përveç të rinjve pjesë e këtij kampingu...

LSI: Në alarm siguria e qytetarëve, qeveria vetëm gjobit

Ngjarjet e fundit në vënd, si masakra në Resulaj në Selenicë me 8 të vrarë dhe aksidentet e rënda rrugore, për deputetin e LSI-së,...

LSI: Rama e ka humbur, dil dhe fol për raportin e...

Sekretari i Përgjithshëm i LSI-së, Endrit Braimllari, shkruan se Kryeministri Edi Rama ka humbur ''busullën''. Shkak për këtë etiketim është bërë takimi i fundit...

Gjobat, LSI: Porosia për të mbushur xhepat e drejtorëve të uritur...

Sekretari i Përgjithshëm i LSI-së, Endrit Braimllari, hedh akuza ndaj qeverisë, se në vend po gjobiten biznese, edhe pse janë në rregull. Sipas tij,...

Braimllari: Kjo farë e keqe është sulur për të vjedhur pronën...

Sekretari i Përgjithshëm i LSI-së, Endrit Braimllari, përmes një statusi në facebook ka komentuar reagimin e kreut të grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant...

EDITORIAL

Ambasada e Amerikane reagon për dosjen “Shullazi”: Mbështesim prokurorët e guximshëm

Ambasada Amerikane në Tiranë, në përgjigje të interesimit të Zërit të Amerikës për situatën e krijuar në...

FORUM

Luan Rama: Edhe një herë për zonjën Artë dhe për Prokuroren e Përgjithshme…

Nga: Luan Rama -  Më duhet ta them përsëri për të gjithë ata që nuk e dinë, por...

Për “tradhëtarët” e avionit dhe histerinë “patriotike” të tokës!

Nga Mentor Kikia - Tashmë dalldia e madhe kaloi. Avioni u kthye, edhe pse pati shumë lutje që...