Ballina Etiketimet Emily pret vitin e ri pothuajse nudo

Etiketim: Emily pret vitin e ri pothuajse nudo

Emily pret vitin e ri pothuajse nudo

Ajo veshi një dantelle transparente, duke lënë të gjitha pecet në sirtar. Për Vitin e Ri, Emily la të gjitha të brendshme në sirtar dhe doli në një fustan transparent. Emily Ratajkowski ka pritur...

EDITORIAL

Dyfytyrësia e PS-së për ish-ministrin Sajmir Tahiri

Dje ish-ministri i brendshëm Saimir Tahiri u shfaq jo vetëm në sallën e parlamentit për të bërë...

FORUM

“Peshqit kundër kuksianëve, Ramës i duket vetja si Poseidoni”

Nga Luçiano Boçi Peshqit kundër kuksianëve - Piktura kundër fotos. Kjo është fabula e turpit e seancës së...

‘Bishti i çadrës’ prapë sot në Shkodër

  Nga Frrok Çupi /Në Shkodër, me ‘bishtin e çadrës’ u tërhoq zvarrë monumenti i Stalinit, u përqesh...