Ballina Etiketimet Emily pret vitin e ri pothuajse nudo

Etiketim: Emily pret vitin e ri pothuajse nudo

Emily pret vitin e ri pothuajse nudo

Ajo veshi një dantelle transparente, duke lënë të gjitha pecet në sirtar. Për Vitin e Ri, Emily la të gjitha të brendshme në sirtar dhe doli në një fustan transparent. Emily Ratajkowski ka pritur...

EDITORIAL

Pse po survejohet shtëpia e një ish-ministri të PS?

Burime brenda organit të Prokurorisë tregojnë se po hetohet me shumë intensitet dosja ndaj një ish-ministri të...

FORUM

Rama, Xhafaj e Veliaj, të tre kundër krimit pa llogaritur PD-në anash

Nga Lorenc Vangjeli - Gjithçka ka ndodhur në më pak se dy javë. Një rrokullisje që pritej, por...

Debati për ndarjen e Kosovës krijon konfuzion të madh

Prof. David L. Phillips, i cili së fundi u tërhoq nga pozicioni si këshilltar i qeverisë së...