E entje, Shtator 20, 2018
Ballina Etiketimet Elseid Hysaj

Etiketim: Elseid Hysaj

Hysaj kërkoi dyfishim të pagës, bllokohet rinovimi me Napolin

Rinovimi i Elseid Hysajt me Napolin mund të bllokohet. Rroga e tij aktuale është shumë e vogël, pasi ai është i 12-i në listën...

Hysaj ishte shumë pranë United, por Mourinho hoqi dorë për një...

Elseid Hysaj ka qenë shumë pranë transferimit te Manchester United gjatë kësaj vere.  Portali i njohur italian “Calciomercato.com” tregon se oferta e klubit anglez...

Napoli bën gati super kontratën për Hysajn, do të bëhet shqiptari...

Napoli po përgatit një super kontratë për Elseid Hysajn, duke i ofruar një kontratë të re deri në vitin2023, me pagën që do të...

Akuza e rëndë e Hysajt: Nuk e kishim provuar asnjëherë skemën...

Kapiteni i Shqipërisë në ndeshjen ndaj Skocisë, Elseid Hysaj ka hedhur akuza të rënda në lidhje me skemën e pjesës së dytë që përdori...

Hysaj: Do më mbetet në mendje gjatë rasti i humbur sot

Elseid Hysaj është shprehur i kënaqur për fitoren, dhe në një prononcim pas ndeshjes ka pranuar se rasti i humbur do t’i kujtohet gjatë. “Ishte...

Interesimi i Juves për Hysajn, në Itali bëjnë gati rinovimin me...

Juventus transferoi Joao Cancelon gjatë kësaj vere. Blerja e dytë më e shtrenjtë e kësaj vere pas Cristiano Ronaldos do të mbulojë dhe problemet...

Hysaj: Kemi ndryshuar shumë nga ndeshjet e fundit miqësore, duam kualifikimin

Elseid Hysaj ka qenë futbollisti i radhës që ka dalë në konferencë për shtyp së bashku me Gjimshitin. Mbrojtësi shkodran tregon se jep gjithmonë...

Ancelotti beson te Hysaj, e përfshinë në listën e Champions

Elseid Hysaj është përfshirë në listën e të besuarve të Carlo Ancelottit, që tekniku italian do të kenë në dispozicion për ndeshjes e Ligës...

Hysaj: Ndaj Sampdorias luajtëm shëmtuar, faji nuk është vetëm i mbrojtjes

Elseid Hysaj është shfaqur i mërzitur pas humbjes së thellë 3-0 ndaj Sampdorias dje në mbrëmje. Mbrojtësi shqiptar e pranoi se skuadra e tij...

Agjenti: Hysaj i lumtur te Napoli, po punojmë për rinovimin

Agjenti i Hysajt, Mario Giuffredi, ka folur sot për radion Kiss Kiss Napoli, në lidhje me rinovimin e kontratës së shkodranit me skuadrën e...

EDITORIAL

Ministri gjerman: Duam reforma konkrete e jo vetëm tortë për mua!

Që prej muajit qershor qeveria "Rama" ka deklaruar se Bashkimi Europian i ka hapur negociatat me Shqipërinë,...

FORUM

PS dhe Kushtetuta e Rilindjes

Nga: Ylli Manjani Metmorfozë.. ————— Partia Socialiste e ka patur të shenjtë Kushtetutën dhe ligjin! Sa herë juristët ngrinin zërin për...

Arkitekti i Ramës dhe arkitekti i Hitlerit

Nga Aurel Plasari/ Po “arkitektë oborri” nuk paska? Ashtu si ka pasur dhe ka “poetë oborri”, “piktorë oborri”...