E martë, Nentor 13, 2018
Ballina Etiketimet Elita Rudi

Etiketim: Elita Rudi

“Distanca me babushin”, Elita dhe Gjiko pranojnë publikisht shtatzëninë

Shtatzënia e moderatores Elita është prej kohësh një prej temave më të komentuara si në showbizin shqiptar dhe atë kosovar. As Elita dhe as...

Videoklipi shokues i Gjikos, vetëvritet me armë (VIDEO)

Gjiko postoi një javë më parë këtë foto në Instagram, ku ai dhe e bashkëshortja e tij, Elita Rudi, i drejtonin armët njëri-tjetrit. Pasi bëmë...

Videoja që i shokoi të gjithë, Gjiko qëllon veten

Disa ditë më parë në rrjete sociale qarkulloi një foto që  reperi Gjiko dhe bashkëshortja e tij Elita Rudi i kishin drejtuar armët njëri...

Elita Rudi flet për shtatzëninë por sipas mënyrës së saj

Edhe pse lajmi për shtatzëninë e Elita Rudit u mësua para ceremonisë së martesës, edhe pse barku i Elitës ndiqej nga dhjetëra sy kureshtarë,...

“Nga gazetare do të bëjë divën”, Olti Curri “thumbon” Elita Rudin

Blogeri Olti Curri njihet për thumbimet që bën në lidhje me shumë personazhë të famshëm. I ftuar në emisionin “Rudina” Curri diskutoi në lidhje...

Pak pas martese, çifti i njohur shqiptar i drejton armën njëri-tjetrit

Ata i dhanë fund beqarisë duke kurorëzuar dashurin ë e tyre në martesë vetëm pak javë më parë. Në një dasmë të organizuar në...

Sa kushtoi fustani i Elita Rudit? (FOTO)

Mbrëmjen e 21 shtatorit reperi Gjiko dhe moderatorja Elita Rudi u martuan me një super ceremoni në afërsi të Prishtinës. E sigurisht ku ka...

Gjiko zbulon detajin interesant rreth vetes (FOTO)

Po cilëson një dasma më madhështore në estradën shqiptare. Po flasim për dasmën e këngëtarit Gjiko me prezantuesen Elita Rudi. Edhe pse çifti e...

Kryetari i Prishtinës marton Gjikon dhe Elitën (FOTO)

Po cilëson një dasma më madhështore në estradën shqiptare. Po flasim për dasmën e këngëtarit Gjiko me prezantuesen Elita Rudi. Edhe pse çifti e...

Konfirmohet vendi, data dhe të ftuarit në dasmën e Gjikos dhe...

Gjiko dhe Elita Rudi do të finalizojnë lidhjen e tyre të dashurisë me 21 shtator. Lajmin e ka konfirmuar Prive duke publikuar fotografinë e...

EDITORIAL

Manjani: Rama shkeli kushtetutën, një ushtarak s’mund të jetë ministër

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani e ka cilësur shkelje të rëndë Kushtetuese, propozimin e kryeministrit Edi Rama,...

FORUM

Papa Françesku, audiencë të veçantë për vitin e Skënderbeut

Papa Françesku do të presë në një audiencë të veçantë përfaqësues të popullit shqiptar. Në kuadër të...

Fundi i Luftës së Parë Botërore – Asgjë nuk ka kaluar!

100 vjet pas Luftës së Parë Botërore, Evropa është përplot frikë dhe paralajmërime. Ai që beson se...