E hënë, Shkurt 18, 2019
Ballina Etiketimet Elisa Spiropali

Etiketim: Elisa Spiropali

A do rikandidohet Erjon Veliaj për Bashkinë e Tiranës? Përgjigjet Elisa...

Zëdhënësja e qeverisë Elisa Spiropali e ftuar në Mbrëmje Ide në ABC News nuk dha një përgjigje konkrete sa i përket rikandidimit të Erjon...

Spiropali: S’ka më protestë studentësh

Zëdhënësja e Qeverisë dhe ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ka akuzuar opozitën se po merr peng fakultetet duke iu referuar...

SMS Elisa Spiropalit gjatë emisionit? Moderatori: Inbox-i u “përmbyt”

Mbrëmjen e djeshme, ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentit, Elisa Spiropali ishte e ftuar në emisionin ''Debati në Channel One'' të gazetarit Roland...

Vdekja e zv. ministrit kosovar – Qeveria shqiptare ngushëllon familjen Daci

Qeveria shqiptare ka ngushëlluar familjen e zv.ministrit të Diasporës, Arianit Daci, i cili humbi jetën ditën e sotme ndërsa ishte duke bërë ski në...

Ministrja e Arsimit flet për lidhjet në politikë: Njohja ime me...

Ministrja e Arsimit, Besa Shahini, ka qenë e ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Zonë e Lirë”, prej nga ku ka treguar eksperiencat e...

Pse bën Edi Rama sikur nuk do Erionin, ndërkohë të tjerët...

Në PS po bëjnë sikur Rama akoma nuk ka vendosur për Tiranën. Ndërkohë pas Taulant Ballës, Elisa Spiropalit dhe Mimi Kodhelit, edhe zv/ kryeministri...

Spiropali paralajmëron: Pas Qendros dhe Gradecit priten të tjera ndryshime

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ka paralajmëruar se pas Afrim Qendros dhe Klodian Gradecit priten të tjera ndryshime. E ftuar në studion e lajmeve të...

“S’ka buxhet për Thumanë-Kashar”, Spiropali: Opozitarët gabuan

Ministrja e Shtetit për Parlamentin Elisa Spiropali ka dalë sot para mediave pas marrjes së detyrës së re, ndërkohë që ka folur edhe për...

Pas ndryshimit të qeverisë, PS mbledh Kryesinë. Çfarë u diskutua

Një ditë pas mbledhjes së Asamblesë Kombëtare, ku u bënë me dije edhe ndryshimet më të fundit në kabinetin qeveritar "Rama", PS mblodhi sot...

Rama krijon një ministri të re, ja posti i Elisa Spiropalit

Deputetja e PS-së, Elisa Spiropali do të ketë postin e Ministres me Parlamentin. Në mbledhjen e Asamblesë Kombëtare të Partisë Socialiste, Kryeministri Edi Rama...

EDITORIAL

Parlamenti Europian dënon me unanimitet përdorimin e gazit lotsjellës në protestë

Reagimi i Policisë së Shtetit ndaj protestuesve në protestën e madhe të opozitës më 16 shkurt, është...

FORUM

Djegja e mandateve, “e keqja” e domosdoshme

Nga Andi Bushati/ Vendimi radikal i PD për të djegur mandatet e deputetëve, si reagimi i vetëm për...

Sjellje kriminale e Qeverisë, ndaj qytetarëve të bashkisë së Skraparit!

Nga Luan Rama * Bllokimi i buxhetit të bashkisë së Skraparit, është një akt kriminal i Qeverisë së...