E mërkurë, Nentor 14, 2018
Ballina Etiketimet Eliminimi

Etiketim: eliminimi

Trajneri i Spanjës flet për skualifikimin e papritur: Unë jam përgjegjësi...

Trajneri i Spanjës, Fernando Hierro ka marrë të gjitha përgjegjësitë për eliminimin në Kupën e Botës ndaj Rusisë në fazën e 1/8ve. “Unë jam përgjegjësi...

Tifozi tërbohet pas eliminimit të Argjentinës, hedh TV nga ballkoni (VIDEO)

Eliminimi i Argjentinës në Kupën e Botës nuk është pritur mirë nga tifozët “Albiceleste” të cilët kanë reaguar në mënyrat nga më të ndryshme....

Eliminimi i Gjermanisë nuk ishte rastësi, ndodhi prej dy “mallkimeve”

Eliminimi i Gjermanisë nga Kupa e Botës, ishte surpriza më e madhe në këtë Botëror, duke qenë se skuadra e drejtuar nga Joachim Low...

FOTO/ ‘Plas’ gallata në rrjetet sociale me dështimin e Messit dhe...

Barcelona u eliminua nga Champions League pasi u mposht me rezultatin 3-0 nga skuadra e Juventusit. Pa dyshim episodi që mbahet mend është rrëzimi i...

Vrasja e Santos, Artan Hoxha: Policia nuk ngriti helikopterin (VIDEO)

Gazetari investigativ, Artan Hoxha ka sjellë sot fakte re reja për vrasjen e bankierit Artan Santo. Ai tha se policia ka humbur gjurmët e...

EDITORIAL

Arresti për ish-kryeministrin maqedonas sinjal edhe për Shqipërinë

Ish-kryeministri autoritar dhe arrogant maqedonas, Nikoll Gruesvki tashmë jo vetëm që kërkohet të arrestohet nga gjykata penale...

FORUM

Blendi Fevziu: Mid’hat Frashëri i fali Shqipërisë gjithçka kishte

Nga Blendi Fevziu -Më 4 mars 1929, 89 vjet më parë, një burrë i veshur shik, me...

“Shpellarët” kundër barbarëve

Nga Oerd Bylykbashi Prishja e shtëpive të banorëve të Unazës së Madhe është antikushtetuese, jo thjesht e paligjshme...