E martë, Shkurt 19, 2019
Ballina Etiketimet Eduad Selami

Etiketim: Eduad Selami

Eduard Selami falenderon mbështetësit por thekson se…

Pasi humbi garën për kreun e PD-së, Eduard Selami ka falenderuar edhe njëherë të gjithë ata demokratë që e mbështetën në këtë proces. Me anë...

Selami: Nëse Basha fiton me garë të ndershme do t’i njoh...

Kandidati për kreun e Partisë Demokratike Eduad Selami ka qenë i ftuar mbrëmjen e sttme në emisionin e gazetarit Çim Peka. I pyetur nëse do...

EDITORIAL

Kryeministri Rama plan sekret për të shkuar në zgjedhje për 45 ditë

Edi Rama është zënë në një çark, papritur, dhe akoma nuk e ka marrë veten nga vendimi...

FORUM

Media e huaj, jehonë thirrjes së dhimbshme të pedagogut: Na ndihmoni, para se të bëhemi Siria e ardhshme

Thirrja e dhimbshme e një pedagogu universitar që sheh vendin e tij të prirur drejt korrupsionit, varfërisë...

Lefterit… (Kokës)

Nga Ylli Manjani/ Lefter Koka është një shok i mirë politik dhe kontribues politik që nga themelimi në...