E premte, Shtator 21, 2018
Ballina Etiketimet Eduad Selami

Etiketim: Eduad Selami

Eduard Selami falenderon mbështetësit por thekson se…

Pasi humbi garën për kreun e PD-së, Eduard Selami ka falenderuar edhe njëherë të gjithë ata demokratë që e mbështetën në këtë proces. Me anë...

Selami: Nëse Basha fiton me garë të ndershme do t’i njoh...

Kandidati për kreun e Partisë Demokratike Eduad Selami ka qenë i ftuar mbrëmjen e sttme në emisionin e gazetarit Çim Peka. I pyetur nëse do...

EDITORIAL

Zyrtarja e SHBA: SPAK dhe BKH do të bëjnë vettingun në politikë

Zv. Ndihmës Sekretarja e Shtetit, Elisabeth Millard zgjedh reformën në drejtësi si rrugën e vetme për të...

FORUM

PS dhe Kushtetuta e Rilindjes

Nga: Ylli Manjani Metmorfozë.. ————— Partia Socialiste e ka patur të shenjtë Kushtetutën dhe ligjin! Sa herë juristët ngrinin zërin për...

Arkitekti i Ramës dhe arkitekti i Hitlerit

Nga Aurel Plasari/ Po “arkitektë oborri” nuk paska? Ashtu si ka pasur dhe ka “poetë oborri”, “piktorë oborri”...