Ballina Etiketimet Edmond Tupe

Etiketim: Edmond Tupe

Pas padisë, Edmond Tupe kthehet te studentët në shesh

Edhe pse u proçedua penalisht nga policia, pedagogu Edmond Tupe ka dalë sërish në protestë përballë kryeministrisë në mbështetje të studentëve. Profesor Tupe ka qenë...

Flasin Robert Aliaj e Edmond Tupe: S’na ndalin dot, jemi me...

Pas procedimit penal nga Policia e Tiranës për bllokimin e rrethrrotullimit tek Zogu i Zi ditën e djeshme, artisti Robert Aliaj dhe pedagogu Edmond Tupe,...

Mungon vetëm haremi, shteti është kthyer në “Ramokraturë”

Nga Edmond Tupe Jam gati i sigurt që lexueset dhe lexuesit e rregullt apo të çrregullt të kësaj rubrike të përjavshme po pandehin, nisur nga...

Edmond Tupe: Rutina e vret dashurinë dhe marrëdhënien seksuale

Për gazetaren Zhaklin Lekatari, e cila ishte e ftuar në “Top Show Magazine”, meshkujt shqiptarë nuk dinë asgjë. “Nuk dinë të raportohen”, thotë ajo. Ndërkohë...

EDITORIAL

Presidentit Meta për “Deutsche Welle”: Opozita një hap pas, kryeministri dy hapa prapa

Presidenti Meta ishte në Gjermani në Konferencën e Sigurisë, ku takoi kancelaren gjermane Merkel si dhe u...

FORUM

Andi Bushati: Donika Prela, një arsye më shumë pse duhen djegur mandatet

Nga Andi Bushati  - Në kulmin e debateve për djegjen e mandateve të opozitës, një ngjarje në dukje...

Rrëzimi i një busti dhe pamundësia e ndërtimit të një shprese

Nga Albert Vataj SOT 28 VITE MË PAS Rrëzimi i një busti dhe pamundësia e ndërtimit të një shprese Cili...