Ballina Etiketimet Edmond Spaho

Etiketim: Edmond Spaho

Kuvendi seancë e jashtëzakonshme, Spaho: Është antikushtetuese!

Kreu i grupit parlamentar të PD-së, Edmond Spaho në një dalje për mediat komentoi thirrjen e bërë nga kryeministrit Rama për të mbledhur nesër...

Edmond Spaho: Ndryshimet në qeveri, kozmetikë e Ramës për të shuar...

Nënkryetari i demokratëve: Rreziku i manipulimit të zgjedhjeve nga Rama është i plotë. “Unaza e Madhe”, në këtë skandal janë të përfshirë figurat më...

Spaho zbulon mashtrimin e Ramës me Frrokaj: I premtoi mbështetje financiare...

Kreu i grupit parlamentar i PD-së, Edmond Spaho, përmes një denoncimi në facebook, akuzon kryeministrin Edi Rama si mashtrues. Spaho thotë se Rama i...

PD distancohet nga Ridvan Bode: Nuk na përfaqëson, është i Kryeministrit

Parlamenti ka nisur me debate për çështjen e emrave të Këshillit Mbikëqyrës të Bankës së Shqipërisë. Opozita ndodhet në sallë, ndërkohë që kryetarët e...

Greu i grupit parlamentar demokrat tregon arsyet e rikthimit të opozitës...

Kreu i grupit parlamentar të Partisë Demokratike, Edmond Spaho, ka treguar arsyet se pse opozita do të kthehet në Parlament pas kaq shumë kohësh...

PD kthehet në Kuvend vetëm për votimin e Vetting-ut në politikanë

Demokratët konfirmojnë se do jenë në kuvend, kur nisma e tyre për Vetting-un e politikanëve të shkojë në Parlament. ''Ne do të jemi në...

Tensioni tek Unaza e Re, nënkryetari i PD-së u bashkohet banorëve

Pas tensionimit të situatës në zonën e Unazës ndërkohë që fadromat e bashkisë po u turren banesave dhe bizneseve është nisur për tu bashkuar...

Pas takimit me përfaqësuesit e Venecias, Spaho: Vetting për politikanët

Përfaqësuesit e Komisionit të Venecias, kanë ardhur në Tiranë. Paraditen e kësaj të hëne, ata kanë zhvilluar një takim me kryetarin e grupit të...

PD: Të arrestohet Vangjush Dako, po shkatërron provat dhe dëshmitë me...

Partia Demokratike ka kërkuar sërish sot, arrestimin e kryebashkiakut të Durrësit Vangjush Dako për bashkëpunimin e tij të ngushtë me bandat për të grabitur...

“Zgjedhjet”, Edmond Spaho: Misioni i PD-së, shkërmoqja e Edi Ramës

Kryetari i Grupit Parlamentar të PD, Edmond Spaho, i ftuar në rubrikën “Opinion” në News 24 tha se misioni parësor i opozitës është “shkërmoqja”...

EDITORIAL

“Zëri Amerikës” nxjerr korrupsionin, kryeministri e “shpartallon” si dikur Enver Hoxha

-"Bomba" e dytë e "Zëri i Amerikës" kundër qeverisë . Publikohen përgjimet që implikojnë deputetë dhe zyrtarë...

FORUM

Vlora po zien

Nga Anila Hoxha Ne heshtje , me nje heshtje para nje furtune . Eshte ajo heshtja qe numeron...

Sulmi i Kryeministrit të vendit tim kundër “Zërit të Amerikës”, akt i turpshëm dhe i papërgjegjshëm!

Nga Luan Rama - Kryeministri i vendit tim sulmon edhe “Zërin e Amerikës”, zërin e lirisë, atë tribunë...