E premte, Shtator 21, 2018
Ballina Etiketimet Edmond panariti

Etiketim: edmond panariti

Shembja e Teatrit? Panariti: Të gjithë të mbrojnë godinën historike

Deputeti i LSI-së, Edmond Panariti, përmes një postimi në facebook, ka përçuar thirrjen për më shumë reagim nga ana e artistëve dhe qytetarëve, për...

Panariti: BE duhet të hapë negociatat

Ish-ministri i Bujqësisë dhe deputeti i LSI-së, Edmond Panariti thotë se e vetmja mënyrë që Shqipëria të shpëtojë nga krimi dhe trafiqet është hapja...

Mesazhi në G7, Panariti: Ndal importeve të mallrave të subvencionuara në...

Ish-ministri i Bujqësisë, Edmond Panariti, përmes një postimi në facebook, shkruan për takimin G7 në Kanada, për të cilin thotë se duhet të kuptojmë...

Ish-ministri: Euron e tronditi droga

Ish-ministri i Bujqësisë, Edmond Panariti përmes një reagimi ka lëshuar një sërë akuzash në drejtim të qeverisë. Panariti thotë se në treg po qarkullon një...

Alarmi i ish-ministrit: Importet do të shtypin prodhimin vendas

Ish-ministri i Bujqësisë, Edmond Panariti, ka ngritur shqetësimin sesi frutat dhe perimet e importit po dyndin tregjet tona. Kjo sipas tij, ka sjellë bllokim...

Panariti: Qeveria e përfshirë në aktivitete kriminale, ja pse protestohet

Deputeti i LSI-së Edmond Panariti deklaroi se qeveria po mundohet të fshehë skandalet, duke u shprehur se është e përfshirë në aktivitete kriminale. Ai tha...

Panariti: Mushkonjat kërcënim serioz për pushuesit, të ndërhyhet sa më parë

Edmond Panariti Pas një muaji të lagësht po përballemi me koloni te shumëfishta të mushkonjave në zonat e bregdetit! Është e pamundur te dalesh ne...

Panariti: Më shumë mbështetje për bujqësinë

Ish-ministri i Bujqësisë, Edmond Panariti deklaron se sektori i bujqësisë ka nevojë për më shumë investime dhe vëmendje nga qeveria. Në një intervistë dhënë gazetares...

Midhja me salmonelë?! Panariti: S’është e vërtetë. Bllof, i pastër për...

Për ish-ministrin e Bujqësisë Edmond Panariti, lajmi i ditës së fundit që midhjet e Sarandës janë me salmonelë, e si të tilla nuk duhen...

Rama në Gjermani, Panariti: Berlini kërkoi kapjen e “peshqve të mëdhenj”,...

Berlini kërkon arrestimin e peshqve të mëdhenj për të mbështetur hapjen e negociatave. Kështu u shpreh deputeti i LSI-së, Edmond Panariti, në studion e...

EDITORIAL

Ambasadorja e SHB në OKB, Nikki Haley: Pozicionet nuk kanë ndryshuar për Kosovën

Ambasadorja e SHBA në OKB, Nikki Haley tha se pozicionet e qeverisë amerikane në lidhje me Kosovën...

FORUM

PS dhe Kushtetuta e Rilindjes

Nga: Ylli Manjani Metmorfozë.. ————— Partia Socialiste e ka patur të shenjtë Kushtetutën dhe ligjin! Sa herë juristët ngrinin zërin për...

Arkitekti i Ramës dhe arkitekti i Hitlerit

Nga Aurel Plasari/ Po “arkitektë oborri” nuk paska? Ashtu si ka pasur dhe ka “poetë oborri”, “piktorë oborri”...