E shtunë, Nentor 17, 2018
Ballina Etiketimet Edmond panariti

Etiketim: edmond panariti

Panariti: Maqedonia, merr hua më lirë se Shqipëria

Ish-ministri i Bujqësisë, Edmond Panariti, përmes një postimi në facebook, shkruan se Maqedonia merr hua më lirë se Shqipëria. Ai më tej shkruan se:...

Panariti: Bujqësia prodhon dhe punëson. Pa e mbështetur atë nuk ka...

Deputeti i LSI-së, Edmond Panariti ka dhënë një intervistë në emisionin "Ditë e Re" për Ora News. Panariti ka deklaruar se shqiptarët janë më të sigurt...

Panariti ngre alarmin: Shqipëria rrit borxhin me 300 milion euro

Ish-ministri i Bujqësisë, Edmond Panariti ngre alarmin për ekonominë. Në një status në rrjetin social Facebook, Panariti shkruan se Shqipëria ka rritur borxhin e...

“Çamët ndihmuan nazistët”, ish-ministri i LSI i kthen reston presidentit grek

Pas deklaratës së presidenti grek Prokopis Pavlopulos se çamët kishin sjelljen e sunduesit dhe bashkëpunonin me nazistët, vjen reagimi nga ish-ministri Edmond Panariti. Ky i...

Edmond Panariti: Edi Rama po përshpejton fundin e tij

Deputeti i LSI-së: Një shtet autokrat si Ramës i ka mjetet për të imponuar paligjshmërinë, por kjo vetëm përshpejton fundin e tij Intervistoi: Herion Mesi Në...

Balla e akuzoi për Klement Balilin, Panariti: Kur je i zhytur...

Ish-Ministri i Bujqësisë, Edmond Panariti, i cilëson shpifje të ulëta akuzat e deputetit soacialist Taulant Balla, se në kohën kur ishte Ministër ka firmosur...

Taksa e “Rrugës së Kombit”, Panariti: Ndarje mes popullit shqiptar

''Trup Kombëtar'', e ka cilësuar deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Edmond Panariti, taksën e “Rrugës së Kombit”. Në një status në facebook, Panariti...

Taksa e “Rrugës së Kombit”, Panariti: Ky është turp kombëtar

Deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Edmond Panariti, ka deklaruar se vendosja e taksës së “Rrugës së Kombit” është një turp kombëtar. Sipas tij, në...

Edmond Panariti: Politika e Rilindjes po shkatërron bujqësinë

Deputeti i LSI-së së Qarkut Korçë, Edmond Panariti ka kërkuar nga qeveria që tu japë paratë e premtuara për subvencione fermerëve. Deklaratat, Panariti i bëri...

Mishi i bllokuar nga AKU, ish-ministrit i Bujqësisë: Mungon fletë analiza

Ish-ministri i Bujqësisë, deputet i LSI, Edmond Panariti ringre shqetësimin për sigurinë ushqimore. Ai hedh dyshime mbi asgjësimin e produkteve të sekuestruara nga AKU....

EDITORIAL

Kushtetuta u zbatua. Sandër Lleshi, ministër

-Dje ministria e mbrojtjes dërgoi me urgjencë në presidencë shkresën për largimin nga shërbimi aktiv ushtarak të...

FORUM

Ç’gallatë!

Nga Ylli Manjani  - Ç’gallatë! Gruevskin, mikun e Metës e paska ndihmuar Policia e Ramës të arratiset. Ndërkohë Meta kastile...

CDU në ethe: Kush do ta pasojë Angela Merkelin

Nga Sabine Kinkartz, Christoph Strack Edhe tre javë kanë mbetur nga kongresi i Partisë Kristiandemokrate në Hamburg, ku Angela...