E mërkurë, Nentor 21, 2018
Ballina Etiketimet Edmond panariti

Etiketim: edmond panariti

Panariti në Maliq e Devoll: LSI do të jetë tribuna e...

 Ministri i Bujqësisë Edmond Panariti, kandidat i Lëvizjes Socialiste për Integrim në Qarkun Korçë, në vijim të takimeve elektorale, shpalosi programin politik me banorë...

Panariti prezanton programin ekonomik të LSI-së: Në qendër të vëmendjes kemi...

Ministri i Bujqësisë Edmond Panariti, njëkohësisht kryesuesi i listës së kandidatëve të LSI-së për Qarkun e Korçë, zhvilloi takime me banorë, simpatizantë dhe biseda...

Panariti: Këtë vit, eksportet e produkteve të detit u rritën me...

Për herë të parë, industria e peshkut dhe prodhimeve të detit, kanë një pavion të tyre në një panair botëror. Ministri i Bujqësisë, Zhvillimit...

Panariti: Unë President i vendit? Ja si e shoh profilin që...

 Presidenti i Republikës sipas ministrit të Bujqësisë, Edmond Panariti, duhet të jetë konsensual dhe të ketë një autoritet moral, duke gëzuar kështu respektin dhe...

Panariti: Shoh shenjat e një dialogu. Presidentit të zgjidhet me konsensus

 Ministri i Bujqësisë, njëherësh pjesë e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Edmond Panariti ka përsëritur apelin e kësaj force politike që palët politike të ulen...

Forumi i Agrobiznesit Shqipëri-Turqi, Panariti: Forcim të bashkëpunimit në fushën e...

Forumi i Agrobiznesit Shqipëri-Turqi, zhvilloi punimet të martën në Tiranë, me pjesëmarrjen e ministrit të Bujqësisë Edmond Panariti dhe atij turk të Bujqësisë, Ushqimit dhe...

Dita Ndërkombëtare e Veterinarisë bën bashkë Panaritin, Dukën, Xhuvelin dhe Topin

 Ministri i Bujqësisë, Edmond Panariti ka folur për rolin dhe misionin e mjekut veterinar në Ditën Ndërkombëtare të Veterinarisë. Me rastin e kësaj dite...

Panariti: Iku koha e gruas nga Berati që thoshte rrimë edhe...

Një nga figurat kryesore të Lëvizjes Socialiste për Integrim Edmond Panariti, i cili është njëkohësisht edhe ministër në qeverinë Rama ka lenë për të...

Meta: Pse e dua shumë Panaritin. Çfarë më tha kur e...

Kreu i LSI, Ilir Meta, ka treguar sot momentin kur i ka bërë ftesën Edmond Panaritit, që të bëj pjesë e partisë që ai...

BOOM denoncon: Laboratori që përuroi Panariti në Lushnje, një dështim

Laboratori në Lushnje që u përurua nga ministri i Bujqësisë, Edmond Panariti në prill të vitit 2014 nuk funksionon më. Fermerët e Lushnjës duhet...

EDITORIAL

Ambasada e SHBA: Presim zbatimin e ligjit dhe për ish-ministrin Samir Tahiri

Ambasada e Shteteve të Bashkuara në Tiranë ka reaguar sot për vendimet e gjykatave në vend duke...

FORUM

Behgjet Pacolli, si pasqyrë e dështimit të shtetit të Kosovës

Nga Berat Buzhala - Ne jetojmë në një shtet ku gjysma e ministrave kanë aktakuza, duke e përfshirë...

Interpoli, fajin për dështimin e ka vetë Kosova

Nga Rexhep Qosja - Mjerisht Kosova dështoi edhe për të tretën herë për t’u bërë anëtare e organizatës...