E shtunë, Shtator 22, 2018
Ballina Etiketimet Edmond panariti

Etiketim: edmond panariti

Taksa e “Rrugës së Kombit”, Panariti: Ndarje mes popullit shqiptar

''Trup Kombëtar'', e ka cilësuar deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Edmond Panariti, taksën e “Rrugës së Kombit”. Në një status në facebook, Panariti...

Taksa e “Rrugës së Kombit”, Panariti: Ky është turp kombëtar

Deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Edmond Panariti, ka deklaruar se vendosja e taksës së “Rrugës së Kombit” është një turp kombëtar. Sipas tij, në...

Edmond Panariti: Politika e Rilindjes po shkatërron bujqësinë

Deputeti i LSI-së së Qarkut Korçë, Edmond Panariti ka kërkuar nga qeveria që tu japë paratë e premtuara për subvencione fermerëve. Deklaratat, Panariti i bëri...

Mishi i bllokuar nga AKU, ish-ministrit i Bujqësisë: Mungon fletë analiza

Ish-ministri i Bujqësisë, deputet i LSI, Edmond Panariti ringre shqetësimin për sigurinë ushqimore. Ai hedh dyshime mbi asgjësimin e produkteve të sekuestruara nga AKU....

Shkurtimi i buxhetit për Bujqësinë, Panariti: Qeveria po e çon sektorin...

Deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim Edmond Panariti ka reaguar përmes një shënimi në rrjetet sociale pas mbledhjes së djeshme të Komisionit të Ekonomisë,...

Panariti: AKU ka armë për të mbrojtur jo për të vrarë

Autoriteti Kombëtar i Ushqimit, që në nisje të sezonit nuk ka ndalur punën e bllokimit të produkteve që janë jashtë çdo kushti higjeno-sanitar dhe...

Më të varfër dhe me tryezën bosh, kthim te talloni ushqimor?

Nga: Edmond Panariti Anketimi i Komisionit Evropian, ku shqiptarët mjerisht zënë vendin e parë në Evropë për ushqyerje të pamjaftueshme dhe kequshqyerje për të kursyer...

Skandali me vajin e ullirit, Panariti: Prodhues apo institucione “fake”

Deputeti i LSI-së Edmond Panariti, përmes një postimi në facebook, shkruan se zbulimi i vajit të ullirit të falsifikuar në treg përbën një megaskandal...

“Fshati Akademik”, gusht dhe gunë

Nga: Edmond Panariti Në vëmendje të Akademisë së fshatrave, ose më shkurt të "Fshatit Akademik": Gusht dhe gunë!!... Viti Bujqësor rraskapites, po mbyllet dhe në...

Aksionet e AKU, Panariti: Autoritet Policor apo Kombëtar i Ushqimit?!

Ish-ministri i Bujqësisë Edmond Panariti përmes një postimi ka reaguar rreth aksioneve të fundit të Autoritetit Kombëtar të Ushqimit. Ai përmes një reagimi në rrjetet...

EDITORIAL

Ngjyrat e kryebashkiakut tironas, Erion Veliaj dhe portreti i rivales së tij

Erion Veliaj, kryebashkiaku tironas, vazhdon punën me projektet për një Tiranë europiane. Këtë të shtunë, Veliaj ka...

FORUM

Një faqe e re për Maqedoninë dhe mbarë Rajonin

Prof.Lisen Bashkurti - Dita e referendumit në Maqedoni po afrohet. Ne fakt është dita e kthesës së madhe...

Për diktatorët

Nga: Xhon Gunter* Gjithë diktatorët janë anormalë. Ky është një fakt aksiomatik. Asnjë njeri në gjendje normale nuk...