E mërkurë, Shkurt 20, 2019
Ballina Etiketimet Edi Paloka

Etiketim: Edi Paloka

Paloka paralajmëron Ramën: Fund të tmerrshëm do kesh!

“Fund të tmerrshëm do kesh”. Ky ka qenë paralajmërimi i nënkryetarit të Partisë Demokratike Edi Paloka për kryeministrin Edi Rama. Duke marrë shkas nga ngjarjet...

Paloka: Tre ditët e Lleshit në Ministri, dy urdhra e një...

Nënkryetari i Partisë Demokratike Edi Paloka ka ironizuar zv/ministrin Sander Lleshi per ditet e tij te pare ne detyre. Paloka shkruan në rrjetin social "Facebook"...

Ironia e Palokës me fjalën e Ramës në Kuvend

Nënkryetari i Partisë Demokratike Edi Paloka ka komentuar fjalimin e Edi Ramës në Kuvend pas mos dekretimit nga ana e Presidentit të kandidtures së...

“Fermerët hallin e patateve”, Paloka: Prit kur të vijë Rama dhe...

Nënkryetari i PD-së, Edi Paloka ka ironizuar kryeministrin Edi Rama, i cili sëfundmi kudo që shkon premton se do të ndërtojë aeroporte. Duke e lidhur...

Deklaratat e Tahirit, reagon Paloka: “Baxhellë”, flet për “çarçafë të gjakosur”...

Vetëm pak pasi ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri publikoi para mediave vendimin e gjykatës italiane, e cila ka pushuar hetimet për të, pasi nuk...

Paloka: Largimi i Edi Ramës me të gjitha mënyrat, është një...

Nënkryetari i Partisë Demokratike Edi Paloka thotë se largimi i kryeministrit Edi Rama është një gjest patriotik, ndaj sipas tij të gjitha rrugët përfshirë...

Paloka ironizon takimin e Ramës në Shishtavec: Me patatet çfarë do...

Pas një takimi që zhvilloi kryeministri Edi Rama në Shishtavec të Kukësit, në kuadër të programit “100 fshatrat”, vjen një reagim nga nënkryetari i...

Paloka: Vë bast sot, se Sander Lleshi është aty vetëm për...

Nënkryetari Partisë Demokratike Edi Paloka ka reagur pas një interviste të Ministrit të Brendshëm Sandër Lleshi dhe pas komenteve në rrrjetet sociale për zgjedhjen...

Provat e reja të Tahirit, Paloka-Ramës: Presion mbi prokurorinë, po mbyllet...

Pak orë pasi ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri dorëzoi në Prokurorinë e Krimeve të Rënda, dokumente që sipas tij janë vendimtare për çështjen në...

Reagimi i parë i PD, Paloka: Ik o Edvin, ik se...

“Ik o Edvin, ik se qelbe dynjanë! “ Kjo është thirrja që nënkryetari i PD, Edi Paloka, i ka drejtuar Kryeministrit Edi Rama, menjëherë...

EDITORIAL

Kryeministri Rama plan sekret për të shkuar në zgjedhje për 45 ditë

Edi Rama është zënë në një çark, papritur, dhe akoma nuk e ka marrë veten nga vendimi...

FORUM

Media e huaj, jehonë thirrjes së dhimbshme të pedagogut: Na ndihmoni, para se të bëhemi Siria e ardhshme

Thirrja e dhimbshme e një pedagogu universitar që sheh vendin e tij të prirur drejt korrupsionit, varfërisë...

Lefterit… (Kokës)

Nga Ylli Manjani/ Lefter Koka është një shok i mirë politik dhe kontribues politik që nga themelimi në...