E dielë, Shkurt 17, 2019
Ballina Etiketimet Edi Paloka

Etiketim: Edi Paloka

Paloka- Ramës: Je kryeministri më legen

Në seancën e sotme në Kuvend që po vazhdon ende, ka pasur replika të forta edhe mes kreut të grupit parlamentar të PD-së, Edi...

Paloka: E sfidoj Ramën, nëse nuk ka kanabis iki nga Kuvendi

Kreu i deputetëve të PD-së, Edi Paloka ka bërë një sfidë publike për Kryeministrin Edi Rama. Ai e fton Ramën të vizitojnë bashkë zonat...

Padia e PD, PS: Akuzat për blerje votash, alibi për humbjen

Pas kallëzimit penal të Partisë Demokratike ndaj një grupi që sipas saj blenin vota në favor të kandidat të majtë në Dibër, ka reaguar...

Paloka sulmon Gjiknurin: E ke mbytur Dibrën me gjoba të energjisë

Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Demokratike Edi Paloka ka reaguar në lidhje me pozicionin e ministrit Damian Gjiknuri si koordinator i PS në...

Paloka: Nuk ka përçarje të strukturave të PD në Dibër

Grupi Parlamentar i Partisë Demokratike është mbledhur sot për organizimin e nevojshëm lidhur me zgjedhjet që do të zhvillohen në Bashkinë e Dibrës. Sipas Nënkryetarit...

PD prezanton kandidatin për kryebashkiak të Dibrës, Sherefedin Shehu

Sherefedin Shehu, kandidati i Partisë Demokratike për kryebashkiak të Dibrës, është mirëpritur si kandidatura më e mirë dhe përfaqësuese për qytetarinë dibrane.  Ndërsa ka...

PD gati ekipin për zgjedhjet në Dibër, drejtues i fushatës Edi...

Pas zyrtarizimit të kandidatit të PD-së, për zgjedhjet e pjesshme në Bashkinë Dibër, bëhet me dije se Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka...

Paloka: Ja njerëzit e Ramës që menaxhojnë hashashin në cdo zonë

Nënkryetari i PD, Edi Paloka ka publikuar sot emrat e personave, që sipas tij, menaxhojnë plantacionet e mbjella me hashash në gjithë vendin. Në deklaratën...

Paloka: Rama ka inkriminuar policinë sipas nevojave të tij

Për Partinë Demokratike, rendi dhe siguria është në krizë. Në një deklaratë për mediat nga selia blu, nënkyetari i PD-së, Edi Paloka, ka theksuar...

Qeveri Teknike; Deputetët: Kauzë unanime e opozitës

Reagimet e deputetëve për "Koha Jonë": Qeveria teknike, një kauzë unanime e grupit parlamentar  Nga: Redjon Shtylla Pas miratimit me sukses dhe në unanimitet të Parlamentit...

EDITORIAL

A është i ligjshëm përdorimi i gazit helmues ushtarak në protestën qytetare? (VIDEO)

Policia dhe Garda e Republikës ka përdorur në protestën e sotme gaz lotsjellës, jo vetëm ndaj disa...

FORUM

Neritan Sejamini: Reagim i turpshëm i ambasadave

Nga Neritan Sejamini- Është qesharake të shikosh nivelin e turpshëm ku kanë përfunduar ambasadorët perëndimorë në Tiranë: bëjnë...

Lubonja: Policia e papërgatitur për protestuesit

Analisti Fatos Lubonja i ftuar në rubrikën “Opinion’ në News 24 ka komentuar protestën e ditës...