Ballina Etiketimet Edi Paloka

Etiketim: Edi Paloka

Paloka: Tre ditët e Lleshit në Ministri, dy urdhra e një...

Nënkryetari i Partisë Demokratike Edi Paloka ka ironizuar zv/ministrin Sander Lleshi per ditet e tij te pare ne detyre. Paloka shkruan në rrjetin social "Facebook"...

Ironia e Palokës me fjalën e Ramës në Kuvend

Nënkryetari i Partisë Demokratike Edi Paloka ka komentuar fjalimin e Edi Ramës në Kuvend pas mos dekretimit nga ana e Presidentit të kandidtures së...

“Fermerët hallin e patateve”, Paloka: Prit kur të vijë Rama dhe...

Nënkryetari i PD-së, Edi Paloka ka ironizuar kryeministrin Edi Rama, i cili sëfundmi kudo që shkon premton se do të ndërtojë aeroporte. Duke e lidhur...

Deklaratat e Tahirit, reagon Paloka: “Baxhellë”, flet për “çarçafë të gjakosur”...

Vetëm pak pasi ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri publikoi para mediave vendimin e gjykatës italiane, e cila ka pushuar hetimet për të, pasi nuk...

Paloka: Largimi i Edi Ramës me të gjitha mënyrat, është një...

Nënkryetari i Partisë Demokratike Edi Paloka thotë se largimi i kryeministrit Edi Rama është një gjest patriotik, ndaj sipas tij të gjitha rrugët përfshirë...

Paloka ironizon takimin e Ramës në Shishtavec: Me patatet çfarë do...

Pas një takimi që zhvilloi kryeministri Edi Rama në Shishtavec të Kukësit, në kuadër të programit “100 fshatrat”, vjen një reagim nga nënkryetari i...

Paloka: Vë bast sot, se Sander Lleshi është aty vetëm për...

Nënkryetari Partisë Demokratike Edi Paloka ka reagur pas një interviste të Ministrit të Brendshëm Sandër Lleshi dhe pas komenteve në rrrjetet sociale për zgjedhjen...

Provat e reja të Tahirit, Paloka-Ramës: Presion mbi prokurorinë, po mbyllet...

Pak orë pasi ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri dorëzoi në Prokurorinë e Krimeve të Rënda, dokumente që sipas tij janë vendimtare për çështjen në...

Reagimi i parë i PD, Paloka: Ik o Edvin, ik se...

“Ik o Edvin, ik se qelbe dynjanë! “ Kjo është thirrja që nënkryetari i PD, Edi Paloka, i ka drejtuar Kryeministrit Edi Rama, menjëherë...

Paloka: Supermeni që është zari i të fortëve

Deputeti i PD-së, Edi Paloka reagoi sot pas deklaratës së kreut të Bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako, i cili i cilësoi akuzat e PD...

EDITORIAL

Kryemadhi: Protesta popullore kundër Ramës

Skandalet e fundit që faktojnë përfshirjen e zyrtarëve qeveritarë në vjedhjen e votave dhe bashkëpunimin me bandat...

FORUM

A shkoi Gruevski në Hungari nga Shqipëria? Ambasada hungareze preferon të mos komentojë

Nga Ardi Pulaj - Debati se si ish kryeministri nacionalist e populist i Maqedonisë, Nikolla Gruevski, i kërkuar...

Kthimi në atdhe i eshtrave të Mid’hat Frashërit

Fjala e Kryeministrit Edi Rama në ceremoninë shtetërore të përmortshme të kthimit në atdhe të eshtrave të...