E shtunë, Shkurt 23, 2019
Ballina Etiketimet E martë

Etiketim: e martë

Horoskopi ditor, e martë 22 janar 2019

Njihuni me parashikimin, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Mbajini sytë hapur drejt mundësive të...

Horoskopi ditor, e martë 1 janar 2019

Dashi Dashuria: Hëna sjell shumë ndryshime pozive në dashuri dhe në këtë fillim të vit do të jeni i rrethuar nga një lloj magjie që do...

Horoskopi ditor, e martë 25 dhjetor 2018

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Do të jeni nën ndikimin negativ...

Horoskopi ditor, e martë 11 dhjetor 2018

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Do të kaloni një ditë mjaft...

Horoskopi ditor, e martë 27 nëntor 2018

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Kjo ditë parashikohet të jetë mjaft...

Horoskopi ditor, e martë 20 nëntor 2018

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Kjo ditë ju gjen më të...

Horoskopi ditor, e martë 13 nëntor 2018

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Mundohuni të ulni “shpatat”, pasi disa...

Horoskopi, e martë 16 tetor 2018

Dashi Në këtë moment duhet të mundoheni të riorganizoni idetë tuaja, për shkak se do të keni intuitë të shkëlqyer, e cila do të rezultojë...

Horoskopi ditor, e martë 18 shtator 2018

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Në këtë rrugëtim rritjeje, po zbuloni...

Horoskopi ditor, e martë 11 shtator 2018

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Mos u ndjeni të detyruar që...

EDITORIAL

Në tetor 2019 zgjedhje vendore dhe parlamentare, ndryshe parizienët do shikojnë nga Tirana

-Zgjedhjet e datës 30 qershor duket se  nuk do zhvillohen, pasi deri atëhere do jetë krijuar qeveria...

FORUM

Astrit Patozi: Shqipëria nuk do digjet, Rama e Basha hëngshin kokën me njëri-tjetrin

Nga Astrit Patozi SHQIPËRIA NUK DO TË DIGJET, EDHE PSE "BIJTË E SHQIPES" I KANË MARRË NË DUAR...

Sonila Meço: Shqiptarëve u ka “ngordhur” nervi i protestës

Nga Sonila Meço “Anketa Europiane e Cilësisë së Jetës e hartuar nga Komisioni Europian, në shtatorin e kaluar...