E premte, Nentor 16, 2018
Ballina Etiketimet E martë

Etiketim: e martë

Horoskopi ditor, e martë 13 nëntor 2018

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Mundohuni të ulni “shpatat”, pasi disa...

Horoskopi, e martë 16 tetor 2018

Dashi Në këtë moment duhet të mundoheni të riorganizoni idetë tuaja, për shkak se do të keni intuitë të shkëlqyer, e cila do të rezultojë...

Horoskopi ditor, e martë 18 shtator 2018

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Në këtë rrugëtim rritjeje, po zbuloni...

Horoskopi ditor, e martë 11 shtator 2018

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Mos u ndjeni të detyruar që...

Parashikimi i motit, e martë 28 gusht 2018

Moti për ditën e martë mbetet gjatë gjithë ditës kryesisht i vranët, por pa reshje shiu në të gjithë Shqipërinë. Vranësirat më të dendura priten...

Horoskopi ditor, e martë 28 gusht 2018

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Orët e para të mëngjesit do...

Njihuni me surprizat e motit për sot

Sipas sinoptikanëve dita e sotme do të karakterizohet nga një mot me diell dhe vranësira të pakta. Në ultësirën perëndimore moti do të jetë me...

Horoskopi, e martë 17 korrik 2018

Dashi Do të merrni lajme shumë entuziazmuese, të cilat do ju lejojnë që të ndryshoni totalisht rutinën tuaj ditore. Do të jeni gati të përballeni...

Parashikimi i motit, e martë 19 qershor 2018

Vijon paraditja me kthjellime dhe vranësira kalimtare në të gjithë territorin; më të dukshme në ekstremin Jugor. Sërish pasditja fuqizon vranësirat duke sjellë shira...

Horoskopi, e martë 13 mars 2018

DASHI Sot do të keni energjinë e duhur për të bërë gjithçka që doni. Ju do të merreni me një projekt të ri në aspektin...

EDITORIAL

Tifozët grek me flamuj të Vorio Epirit, Federata helene hesht

Greqia dje fitoi minimalisht 1-0 ndaj Finlandës në duelin e vlefshëm për Ligën C. Edhe në këtë...

FORUM

Ç’gallatë!

Nga Ylli Manjani  - Ç’gallatë! Gruevskin, mikun e Metës e paska ndihmuar Policia e Ramës të arratiset. Ndërkohë Meta kastile...

CDU në ethe: Kush do ta pasojë Angela Merkelin

Nga Sabine Kinkartz, Christoph Strack Edhe tre javë kanë mbetur nga kongresi i Partisë Kristiandemokrate në Hamburg, ku Angela...