E hënë, Shkurt 18, 2019
Ballina Etiketimet Dyshohet

Etiketim: dyshohet

Mësuesi dyshohet se ngacmoi seksualisht 27 nxënës

Prokuroria Themelore në Gjakovë ka bërë kërkesë për të caktuar masën e sigurisë “paraburgim” për një mësues, i cili dyshohet se ka ngacmuar seksualisht...

Itali, kapet gomonia me 262 kg drogë, dyshohet se vinte nga...

Policia italiane ka sekuestruar një sasi prej 262 kg drogë në brigjet e Brindisit në Itali. Sipas mediave italiane droga ndodhej në një gomone, e...

Vlorë, digjet makina, dyshohet për zjarrvënie të qëllimshme

Një makine në Vlorë iu është vënë zjarri. Makina në pronësi të E.M., 27 vjeç është djegur pjesërisht në lagjen “4 Heronjt” të shtunën. "Nga hetimi...

Polici rrihte gruan, dyshohet dhe se ngacmonte seksualisht kunaten

Një efektiv policie i Lezhës është arrestuar pasi akuzohet se ka dhunuar bashkëshorten e tij dhe jo vetëm. 28 vjeçar me banim në Tiranë...

Shpërthimi në Shkodër, dyshohet se u përdor 1 kg tritol

Pas shpërthimit të fuqishëm që tronditi ditën e djeshme lagjen ‘Partizani’ në qytetin e Shkodrës, mësohet nga grupi hetimor se kamerat e sigurisë së...

FOTO/ Vidhet një gomone, dyshohet se do përdoret për trafik droge

Një gomone dhe banesa në të cilën ishte mjeti ujor janë grabitur gjatë natës. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Iljaz, disa kilometra larg Himarës. Persona...

Gjendet një makinë e djegur, dyshohet se u përdor në vrasjen...

Një automjet i djegur është gjetur në rrugën Lushnje - Berat. Makina e gjetur në vendin e quajtur “Çukas i Vjetër”, dyshohet se është përdorur...

LAJM I FUNDIT/ Londra nën alarm, dyshohet për një tjetër bombë...

Pas ngjarjes së rëndë që ndodhi sot në stacionin ‘Green Parsons’, ku pas një shpërthimi në metro u plagosën 20 të plagosur, policia londineze...

Shpërthim i fuqishëm në Kamëz, dyshohet për disa të plagosur

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në një magazinë duralimini në Kamëz pranë komisariatit nr.5. Mësohet se kanë shpërthyer disa bombola e gazit, e për...

Zvicër – Dy të vrarë dhe një i plagosur rëndë në...

Rreth orës 20.15 të të enjtes në Bazel, në një lokal me emrin “Cafe 56” janë dëgjuar të shtëna me armë. Si rezultat, janë...

EDITORIAL

Parlamenti Europian dënon me unanimitet përdorimin e gazit lotsjellës në protestë

Reagimi i Policisë së Shtetit ndaj protestuesve në protestën e madhe të opozitës më 16 shkurt, është...

FORUM

Sjellje kriminale e Qeverisë, ndaj qytetarëve të bashkisë së Skraparit!

Nga Luan Rama * Bllokimi i buxhetit të bashkisë së Skraparit, është një akt kriminal i Qeverisë së...

Turma në protestë mund të kthehej në uragan, pse Basha nuk duhet të bëjë bllof me djegien e mandatave

Nga Agron Gjekmarkaj- Të shtunën, më seriozët ishin qytetarët shqiptarë! Ata dolën të shumtë si kurrë më parë...