E dielë, Shkurt 17, 2019
Ballina Etiketimet Drogës

Etiketim: drogës

Paratë e drogës dhe korrupsionit, arsyeja e rënies së euros në...

Rënia e euros dhe vlerësimi i i lekut në tregun valutor nuk mund të shpjegohen me hyrjet e valutës në rrugë formale. Është ky...

Brenda “kampit” të seksit me vajza 13 vjeçare të lordit të...

Dosja hetimore rreth lordit famëkeq të drogës Joaquin Guzman, i njohur si 'El Chapo', përmbajnë pohimet e dëshmitarëve, sipas të cilëve ai kishte marrëdhënie...

Trafikoi dy tonë hashash në Itali, arrestohet i shumëkërkuari. Emri

Pas mbi dy vjet kërkimesh, u bë e mundur të arrestohej sot një person që në gusht të 2016-ës i kishte shpëtuar policisë italiane,...

Bënte kërcënime për pazaret e trafikut të drogës, arrestohet 36-vjeçari shqiptar...

Një 36-vjeçar shqiptar është arrestuar së fundi nga policia italiane, i cili akuzohet se ka kryer kërcënime të ndryshme ndaj personave të ndryshëm për...

Kosovari i laboratorit të drogës në Has, lirohet nga policia pas...

Aksioni i policisë shqiptare në Has i cili u trumbetua si një nga arritjet më të mëdha të uniformave blu, ishte blof që në...

“Babi do arkëtojë 500 mijë euro”, përgjimet për anëtarin e rrjetit...

Në dosjen voluminoze të Prokurorisë për grupet kriminale në vend të goditura nga operacioni "Volvo 4", rezulton që shtetasi Hajri Seferi, ndërmjetës midis grupit...

VIDEO/ Operacioni në Tiranë, si u kapën shpërndarësit e drogës dhe...

Policia e Tiranës ka vënë në pranga tre persona dhe ka shpallur në kërkim një tjetër pas një operacioni në orët e mbrëmjes së...

Lufta kundër drogës, Rama: Betejë që zgjat më shumë se seritë...

"Në luftën e drogës jemi ata që kemi bërë më shumë. Por siç dëshmon dhe lufta kundër mafias në Itali kjo është një betejë...

Zero tolerancë në luftën ndaj drogës, Presidenti i Filipineve mbipopullon burgjet...

Fotot shokuese kanë zbuluar mbipopullimin dhe jetën e “egër” brenda burgut të qytetit të Manilas të formuar nga lufta kundër drogës e Presidentit Rodrigo...

Operacion i madh kundër trafikut të drogës në gjithë vendin, disa...

Krimet e Rënda kanë organizuar një operacion për goditjen e një grupi trafikantësh droge. Mësohet se operacioni është kryer në të gjithë vendin ku dhe...

EDITORIAL

A është i ligjshëm përdorimi i gazit helmues ushtarak në protestën qytetare? (VIDEO)

Policia dhe Garda e Republikës ka përdorur në protestën e sotme gaz lotsjellës, jo vetëm ndaj disa...

FORUM

Neritan Sejamini: Reagim i turpshëm i ambasadave

Nga Neritan Sejamini- Është qesharake të shikosh nivelin e turpshëm ku kanë përfunduar ambasadorët perëndimorë në Tiranë: bëjnë...

Lubonja: Policia e papërgatitur për protestuesit

Analisti Fatos Lubonja i ftuar në rubrikën “Opinion’ në News 24 ka komentuar protestën e ditës...