E shtunë, Shkurt 16, 2019
Ballina Etiketimet Drejtori i AKU

Etiketim: Drejtori i AKU

Prezantohet drejtori i AKU, Çuçi: Siguria ushqimore mbetet prioritet

Agron Hetoja ka marrë sot zyrtarisht detyrën e drejtorit të Autoritetit Kombëtar të Ushqimit. Në ceremoninë e organizuar me këtë rast merrte pjesë ministri...

Drejtori i AKU tregon çfarë konsumatorët nuk duhen të blejnë

Sezoni i nxehtë veror kërkon një kujdes specifik përsa i përketë konsumimit të produkteve që zgjedhim për të konsumuar dhe jo vetëm. Ditët e...

EDITORIAL

Protesta e madhe e Opozitës para Kryeministrisë. Pritet përplasje si në Paris

-Sot do përballen dy frontet politike se cila palë mbledhë me shumë njerëz. Në qytetin bregdetar do...

FORUM

Shkatërrimi i kërpudhës, si simbol i artit që fsheh krimin

Nga Andi Bushati/ Reagimi i parë që Edi Rama bëri për protestën e opozitës në bulevard ishte keqardhja...

Andi Bushati: Shkatërrimi i kërpudhës, si simbol i artit që fsheh krimin

Nga Andi Bushati - Reagimi i parë që Edi Rama bëri për protestën e opozitës në bulevard ishte...