E shtunë, Nentor 17, 2018
Ballina Etiketimet Dogjani

Etiketim: dogjani

Trauma dhe Kirurgjia Emergjente, Dogjani: Unifikim i shërbimit dhe manaxhim në...

Unifikimi i shërbimit të traumës si dhe menaxhimi i saj në të gjitha nivelet. Këto janë dy nga problematikat më kryesore me të cilën...

Të gjithë nga një shkollë kanë dalë

Nga Sadedin Çeliku/Janë të shumtë politikanë dhe lider partish që flasin për demokracinë, por askush nuk ja ka bërë hesapin. PD nxori si lider...

“Rrugaç” e “budall”, plas sherri në Kuvend. Garda pengon deputetin e...

Akuzat për rastin e një fëmije të sëmurë kanë shkaktuar sherr dhe përplasje në sallën e Kuvendit mes ministrit të Shëndetësisë, Ilir Beqaj dhe...

EDITORIAL

Kushtetuta u zbatua. Sandër Lleshi, ministër

-Dje ministria e mbrojtjes dërgoi me urgjencë në presidencë shkresën për largimin nga shërbimi aktiv ushtarak të...

FORUM

Ç’gallatë!

Nga Ylli Manjani  - Ç’gallatë! Gruevskin, mikun e Metës e paska ndihmuar Policia e Ramës të arratiset. Ndërkohë Meta kastile...

CDU në ethe: Kush do ta pasojë Angela Merkelin

Nga Sabine Kinkartz, Christoph Strack Edhe tre javë kanë mbetur nga kongresi i Partisë Kristiandemokrate në Hamburg, ku Angela...