E entje, Shtator 20, 2018
Ballina Etiketimet Dogjani

Etiketim: dogjani

Trauma dhe Kirurgjia Emergjente, Dogjani: Unifikim i shërbimit dhe manaxhim në...

Unifikimi i shërbimit të traumës si dhe menaxhimi i saj në të gjitha nivelet. Këto janë dy nga problematikat më kryesore me të cilën...

Të gjithë nga një shkollë kanë dalë

Nga Sadedin Çeliku/Janë të shumtë politikanë dhe lider partish që flasin për demokracinë, por askush nuk ja ka bërë hesapin. PD nxori si lider...

“Rrugaç” e “budall”, plas sherri në Kuvend. Garda pengon deputetin e...

Akuzat për rastin e një fëmije të sëmurë kanë shkaktuar sherr dhe përplasje në sallën e Kuvendit mes ministrit të Shëndetësisë, Ilir Beqaj dhe...

EDITORIAL

Ministri gjerman: Duam reforma konkrete e jo vetëm tortë për mua!

Që prej muajit qershor qeveria "Rama" ka deklaruar se Bashkimi Europian i ka hapur negociatat me Shqipërinë,...

FORUM

PS dhe Kushtetuta e Rilindjes

Nga: Ylli Manjani Metmorfozë.. ————— Partia Socialiste e ka patur të shenjtë Kushtetutën dhe ligjin! Sa herë juristët ngrinin zërin për...

Arkitekti i Ramës dhe arkitekti i Hitlerit

Nga Aurel Plasari/ Po “arkitektë oborri” nuk paska? Ashtu si ka pasur dhe ka “poetë oborri”, “piktorë oborri”...