E mërkurë, Shkurt 20, 2019
Ballina Etiketimet Doda

Etiketim: Doda

Protesta, Doda: Po tentohet të manipulohet, gabimi që po bëjnë studentët

Sekretarja e PDIU-së Mesila Doda ka folur në “Fax News” lidhur me protestën e studentëve para Ministrisë së Arsimit. Doda tha se protesta po tentohet...

PDIU në opozitë, Doda: Rama na ka vjedhur votat, nuk mund...

Mesila Doda, sekretarja e përgjithshme e PDIU-së ka komentuar largimin e kësaj force politike  pa asnjë deputet, drejt opozitës së bashkuar. Një ditë pasi kreu...

PDIU, Doda: Do zgjerojmë skemën e ndihmës ekonomike

Partia Drejtësi, Integrim dhe Unitet zhvilloi një takim me banorë të Njësisë nr.4 në Tiranë, ku të pranishëm ishin deputetja Mesila Doda dhe kandidatët...

Mesila Doda: Kam marrë kërcënime në gjuhën maqedonase

Deputetja e Partisë Drejtësi, Integrim dhe Unitet Mesila Doda ka shkruar një status në rrjetin social “Facebook”, ku thotë se ka marrë mesazhe kërcënuese...

Të gjithë nga një shkollë kanë dalë

Nga Sadedin Çeliku/Janë të shumtë politikanë dhe lider partish që flasin për demokracinë, por askush nuk ja ka bërë hesapin. PD nxori si lider...

PDIU, Doda: Drejtori i Policisë dhe drejtuesit e tjerë të vendosen...

Partia për Drejtësi Integrim dhe Unitet ka përsëritur dhe një herë thirrjen për pakt kombëtar mes palëve politike. Sekretarja e Përgjithshme e PDIU-së Mesila Doda,...

EDITORIAL

Kryeministri Rama plan sekret për të shkuar në zgjedhje për 45 ditë

Edi Rama është zënë në një çark, papritur, dhe akoma nuk e ka marrë veten nga vendimi...

FORUM

Rrëzimi i një busti dhe pamundësia e ndërtimit të një shprese

Nga Albert Vataj SOT 28 VITE MË PAS Rrëzimi i një busti dhe pamundësia e ndërtimit të një shprese Cili...

Nesër qytetarët të marrin mbrapsht Parlamentin e vjedhur nga bandat

Nga Klevis Balliu Duke ndjekur dje disa emisione politike, konstatova klithmat e disa analistëve dhe antarëve të mazhorancës...