E shtunë, Shtator 22, 2018
Ballina Etiketimet Doda

Etiketim: Doda

PDIU në opozitë, Doda: Rama na ka vjedhur votat, nuk mund...

Mesila Doda, sekretarja e përgjithshme e PDIU-së ka komentuar largimin e kësaj force politike  pa asnjë deputet, drejt opozitës së bashkuar. Një ditë pasi kreu...

PDIU, Doda: Do zgjerojmë skemën e ndihmës ekonomike

Partia Drejtësi, Integrim dhe Unitet zhvilloi një takim me banorë të Njësisë nr.4 në Tiranë, ku të pranishëm ishin deputetja Mesila Doda dhe kandidatët...

Mesila Doda: Kam marrë kërcënime në gjuhën maqedonase

Deputetja e Partisë Drejtësi, Integrim dhe Unitet Mesila Doda ka shkruar një status në rrjetin social “Facebook”, ku thotë se ka marrë mesazhe kërcënuese...

Të gjithë nga një shkollë kanë dalë

Nga Sadedin Çeliku/Janë të shumtë politikanë dhe lider partish që flasin për demokracinë, por askush nuk ja ka bërë hesapin. PD nxori si lider...

PDIU, Doda: Drejtori i Policisë dhe drejtuesit e tjerë të vendosen...

Partia për Drejtësi Integrim dhe Unitet ka përsëritur dhe një herë thirrjen për pakt kombëtar mes palëve politike. Sekretarja e Përgjithshme e PDIU-së Mesila Doda,...

EDITORIAL

Deklaratë e 10 prokurorëve të Krimeve të Rënda dhe deklarata e Arta Markut

Në prokurori nuk ka qetësi, ka plasur rrëmuja. Shkak është bërë fillimi i masës disiplinore ndaj 10...

FORUM

Një faqe e re për Maqedoninë dhe mbarë Rajonin

Prof.Lisen Bashkurti - Dita e referendumit në Maqedoni po afrohet. Ne fakt është dita e kthesës së madhe...

Për diktatorët

Nga: Xhon Gunter* Gjithë diktatorët janë anormalë. Ky është një fakt aksiomatik. Asnjë njeri në gjendje normale nuk...