E dielë, Nentor 18, 2018
Ballina Etiketimet Diplomatëve

Etiketim: diplomatëve

Sëmundjet e diplomatëve amerikanë? Misteri në Kinë e Kubë

Rusia është i dyshuari kryesor në hetimet e agjencive amerikane në lidhje me sëmundjet misterioze që kanë goditur personelin amerikan në Kubë dhe Kinë,...

Nis kontrolli i 500 diplomatëve, punonjësve të MPJ-së

Në ‘sitë’ 50 ambasadat e misionet shqiptare në botë - Zgjerohet hapja e dosjeve të ish-Sigurimit të Shtetit Personeli diplomatik në ambasadat shqiptare kudo në...

EDITORIAL

Pikëpyetjet e ministrit Damian Gjiknuri për anullimin e koncensionit të naftës në detin Jon

Një lajm i dytë nga fjala e ministrit të Energjisë dhe Infrastrukturës ka të bëjë me anulimin...

FORUM

“Perëndia na ruajt”…

Nga Gazmend Kapllani - Ne Shqiperi po perhapet lajmi i intervistes se ish-Ministrit te Jashtem grek Nikos Kotzias...

17 nëntori i Tiranës antifashiste

Nga Luan Rama, nënkryetar i LSI-së Tirana antifashiste sot kremton ditën e çlirimit prej pushtuesve nazifashistë. Tirana antifashiste...