Ballina Etiketimet Digjet

Etiketim: digjet

Panik në Llogara, makina përfshihet nga flakët në ecje (Foto+Video)

Një automjet është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm në qafën e Llogarasë duke shkaktuar panik e kaos tek pushuesit e shumtë që janë...

Digjet kamioni me shalqi në Qafë-Thanë

Një kamion me shalqi, i cili ishte duke udhëtuar drejt Korçës është përfshirë nga flakët në Qafë-Thanë. Mësohet se ngjarja ka ndodhur gjatë orëve...

Gomonia me kanabis digjet, trafikantët ja mbathin

Një gomone 7 metër e gjatë me dy motorë të fuqishëm, e ngarkuar me kanabis, por që po digjej nga flakët në det, është...

Digjet makina e një femre në Vlorë, e kishte parkuar pranë…...

Automjeti i një gruaje në qytetin e Vlorës është shkrumbuar nga flakët që e përfshinë gjatë natës. Policia njofton se rreth orës 02:35, në...

Lushnje, digjet makina e kreut të policisë së burgut

Makina e shefit të policisë së burgut të Rrogozhinës është djegur gjatë natës mes së hënës dhe së martës në Lushnje. Lajmin e bëjnë të...

Digjet makina e ”të fortit” në Vlorë, i vendosin tritol

Një automjet luksoz është djegur pjesërisht, ndërsa ndodhej i parkuar në lagjen “Pavarësia”, të qytetit të Vlorës. Policia e qytetit bregdetar thotë se automjeti...

Digjet në ashensor 30-vjeçarja, mesazhi prekës: Do t’i bëhem motër djalit...

Redjon Shtylla Nuk mundi t’u shpëtonte flakëve që bllokuan ashensorin ku brenda ishte vetëm 30 vjeçarja, Drilona Tifekciu. Vdekja në mënyrë tragjike e 30-vjeçares, ka shokuar familjarët...

Përfshihet nga flakët furra e bukës tek “Astiri”

Një furrë buke është përfshirë nga flakët e zjarrit në zonën e “Astirit” në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur pasditen e 30 dhjetorit dhe  forcat zjarrfikëse...

E rëndë – Një 57-vjeçar në Bilisht i jep fund jetës...

Një 57-vjeçar në Bilisht i ka dhënë fund jetës duke u vetëdjegur. Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur gjatë ditës së sotme në...

EDITORIAL

Zhvlerësimi i euros, eksportet humbën 105 mln euro në 2018. Paraja kriminale e qeverisë

Prej shumë muajve eurove po pëson pikiatë të fortë, çka vjen nga futja e eurove prej rrjeteve...

FORUM

Roland Qafoku: Sfidat e qeverisë së re të Edi Ramës

Nga Roland Qafoku Vera e re në fuçinë e vjetër Për shumicën janë jo vetëm fytyra të reja për...

Studentët

Nga Niko Peleshi - Këto ditë Instituti ASPEN në SHBA publikoi raportin e një pune 20 vjeçare mbi...