E entje, Shtator 20, 2018
Ballina Etiketimet Digjet

Etiketim: digjet

Serbët nuk pranuan dot humbjen, i vunë flakën flamurit shqiptar në...

Pas përfundimit të ndeshjes Serbi-Zvicër, tifozët serbë kanë shpërthyer në deklarata. Në rrugët e Zyrihyt, ata i kanë vënë flakën flamurit kombëtar shqiptar. Futbollistët shqiptarë Granit...

Digjet makina në qendër të Tiranës (VIDEO)

Një makinë ka marrë flakë në mes të Tiranës. Një mjet tip ''Smart'' është djegur në unazë pranë urës së Tabakëve. Makina ka marrë...

Tjetër zjarrvënie në mes të Vlorës: digjet qëllimisht makina e biznesmenit

Një tjetër zjarrvënie ka ndodhur në qytetin e Vlorës. Persona të paidentifikuar i kanë vënë zjarrin qëllimisht makinës së biznesmenit Eduard Alikajt, Benz me...

Digjet në uzinën e Ferro Kromit në Elbasan, punëtori në gjendje...

Një punëtor është djegur në uzinën e Ferro Kromit në Elbasan. 60-vjecari është dërguar menjëherë në spital dhe ndodhet në gjendje të rëndë. Policia po punon...

I vuri flakën vetes, babai: Vjehrra s’i lë fëmijët, hera e...

Sajmir Zalli 35-vjeçari nga Lezha ka tentuar sërisht ti japë fund jetës. Tre javë më parë ai ngriti në këmbë policinë, pasi kërcënonte se do...

Shkrumbohet natën makina e një 30-vjeçari në Vlorë

Makina e një 30-vjeçari në Vlorë u shkrumbua natën e kaluar, rreth orës 4:35 teksa gdhihej e marta. Bëhet fjalë për një Mercedes Benz me targa AA 131...

Shtëpia e shkrumbuar, aty ku humbën jetën trinjakët (FOTO)

Një tragjedi e vërtetë ka ndodhur sot në Rromanat të Durrësit pasi shtëpia e familjes Konçi mori fjalë duke i marrë jetën 3 fëmijëve...

FOTO/ U dogj pasi mori flakë makina, ndërron jetë

Shkëlqim Çela, 53-vjeç, i cili mbrëmjen e djeshme pësoi djegie të mëdha në trup si pasojë e marrjes flakë të makinës së tij, ka...

Shqipëria “digjet”, mbi 100 zjarre vetëm në muajin Gusht

Mbi 100 vatra zjarri dhe mijëra hektarë me pisha te djegura vetëm në muajin Gusht. Ky është bilanci katastrofik i kësaj vere në Gjirokastër. Për...

900 vatra zjarri dogjën Shqipërinë, 280 rrezikuan jetën e qytetarëve

Emergjencat civile e kanë konsideruar situatën që u regjistrua në Shqipëri përgjatë muajve të verës me zjarret që shpërthyen në shumë zona të vendit...

EDITORIAL

Ministri gjerman: Duam reforma konkrete e jo vetëm tortë për mua!

Që prej muajit qershor qeveria "Rama" ka deklaruar se Bashkimi Europian i ka hapur negociatat me Shqipërinë,...

FORUM

Arkitekti i Ramës dhe arkitekti i Hitlerit

Nga Aurel Plasari/ Po “arkitektë oborri” nuk paska? Ashtu si ka pasur dhe ka “poetë oborri”, “piktorë oborri”...

Marrëdhëniet Shqipëri-Greqi, duhet të ndryshojnë në rrënjët e tyre

Nga Artur Zheji - Incidenti që më ndodhi në studion e Emisionit 360gradë, ku si pasojë e përplasjes së fortë...