E martë, Shtator 18, 2018
Ballina Etiketimet Digjet

Etiketim: digjet

Digjet një makinë, ja ku dyshohet

Një automjet është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm në qytetin e Shkodrës. Mjeti tip “Ford” me targa AA 368 RA, në pronësi të...

Digjet klinika dentare në Tiranë, gjenden gjurmë gjaku në vendngjarje

Një klinikë dentare në zonën e Laprakë është djegur gjatë natës. Nga raportimet e para mësohet se në vendngjarje janë gjetur gjurmë gjaku, të...

VIDEO/ Digjet thertorja në Patos, zjarr dhe në Marinzë

Një thertore në Patos është përfshirë sot nga flakët. Ngjarja në fjalë ndodhi në lagjen e re të Patosit. Gazetari Ervis Kuçi raporton për...

Digjet pylli i Semanit

Një vatër zjarri është raportuar në pyllin e Semanit, pranë qytetit të Fierit, gjatë mesditës së sotme dhe ka vënë në alarm grupet e...

Makina përplaset me bordurën dhe shpërthen në flakë, shoferi po lufton...

Një aksident i rëndë është regjistruar pasditen e sotme, ku një automjet ka shpërthyer në flakë pas përplasjes në bordurë. Episodi është shënuar rreth orës...

Turqit djegin dollarin amerikan

Qytetarët e Turqisë kanë reaguar në mënyra të ndryshme e deri të çuditshme në raport me monedhën amerikane, pas duelit të nisur nga Trump-Erdogan....

Misteri, digjet një makinë tip “Benz” në Elbasan

Në rrethana të paqarta ka ndodhur natën duke gdhirë dita e sotme, djegia e një automjeti në qytetin e Elbasanit. Ngjarja ndodhi në lagjen “Brigada...

Bilanc lufte në Athinë, 50 viktima dhe 150 të lënduar nga...

Athina është në tragjedi, pasi numri i të vdekurve nga zjarret që përfshinë rrethinat e periferisë së Athinës gjatë orëve të pasdites të së...

Digjet banesa në Sarandë, shpëton mrekullisht 13-vjeçarja

Një banesë në katin e katërt të një apartamenti në Finiq të Sarandës është përfshirë nga flakët pasditen e sotme. Nga informacionet paraprake, dyshet se shkak...

Pogradec, i shpërthen bidoni me benzinë, digjet 67-vjeçari

Një-67-vjeçar në Qafë-Plloçë është plagosur dhe ka pësuar djegie pasi i ka shpërthyer një bidon me benzinë. Policia thotë se B.G., 67-vjeç, banues në...

EDITORIAL

Prestigjozja ‘The Economist’ numëron arsyet përse nuk do të ndryshojnë kufijtë Serbi-Kosovë

Në muajin gusht, presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, dhe ai i Kosovës, Hashim Thaçi, njoftuan në një...

FORUM

Lubonja për Teatrin: Mazhoranca nuk do të tërhiqet nga shembja, duhet rezistencë fizike

Analisti Fatos Lubonja deklaron se duhet rezistencë fizike për të ndaluar shembjen e Teatrit. Lubonja u shpreh se...

Kosova dhe Serbia zhvendosin betejën në Nju Jork

Asambleja e Përgjithshme e Kombeve të Bashkuara, e cila nis punimet më 18 shtator në Nju Jork,...