E dielë, Shkurt 17, 2019
Ballina Etiketimet Diego Armando Maradona

Etiketim: Diego Armando Maradona

Nuk do të luaj në elitë, Maradona merr vendimin te skuadra...

Pavarësisht dështimit për tu ngjitur në elitën e futbollit meksikan, Diego Armando Maradona do të vazhdojë të drejtojë Dorados de Sinaloa. Lajmi është konfirmuar nga...

Festoi 58-vjetorin, argjentinasit e “përjetësojnë” Maradonën

Ish-lojtari i Kombëtares së Argjentinës, Diego Armando Maradona, ka mahnitur një botë të tërë më talentin dhe perfeksionin në fushën e lojës. Por, edhe...

Maradonën e kap “mallkimi” i Messit

Futbollistët nuk janë personat e vetëm që marrin dëmtime gjatë një seance stërvitore. Këtë fat, natyrisht të keq ka pasur trajneri i tyre, Diego Armando...

“Bomba” e Maradonës: Messi duhet të tërhiqet nga Argjentina

Diego Armando Maradona, trajner aktual i ekipit meksikan, Dorados de Sinaloa, rikthehet të flasë për pikën e dobët të tij, Lionel Messin. Ai i...

Maradona prezantohet te Dorados: Këtu për të harruar drogën dhe alkoolin

Legjenda e futbollit argjentinas Diego Armando Maradona ka  marrë zyrtarisht drejtimin e skudrës meksikane të Dorados, Edhe pse në pjesën e poshtme të klasifikimin...

“I droguar dhe i paaftë”, shtypi meksikan sulmon rëndë Maradonën

Pak ditë më parë Diego Armando Maradona mori drejtimin e skuadrës së Dorados në Meksikë, duke sjellë një efekt të ngjashëm me atë të...

Maradona ka një ëndërr të madhe, të …

Pasi mori vëmendjen e gjithë botë gjatë turneut rus të Kupës së Botës, legjenda e futbollit argjentinas Diego Armando Maradona po tenton të tërheq...

Maradona lëshon “bombën”: Kupën e Botës e ka përfshirë mafia

Diego Armando Maradona nuk di të ndalet së akuzuari. Pasi zuri faqet e para të gazetave sportive gjatë kampionatit botërorë, legjenda e futbollit argjentinas...

Maradona: Me përjashtim të Messit, jemi një ekip mediokër

Diego Armando Maradona ka analizuar eliminimin e Argjentinës në programin “De la mano del Diez” dhe më pas ka shprehur mendimin e tij në...

Maradona sërish akuza Sergio Ramos: Një lojtar i mirë, por kurrë...

Legjenda Diego Armando Maradona nuk i ka kursyer sërish kritikat në adresë të kapitenit të kombëtares së Argjentinës, Sergio Ramos. Edhe pak ditë më...

EDITORIAL

A është i ligjshëm përdorimi i gazit helmues ushtarak në protestën qytetare? (VIDEO)

Policia dhe Garda e Republikës ka përdorur në protestën e sotme gaz lotsjellës, jo vetëm ndaj disa...

FORUM

Neritan Sejamini: Reagim i turpshëm i ambasadave

Nga Neritan Sejamini- Është qesharake të shikosh nivelin e turpshëm ku kanë përfunduar ambasadorët perëndimorë në Tiranë: bëjnë...

Lubonja: Policia e papërgatitur për protestuesit

Analisti Fatos Lubonja i ftuar në rubrikën “Opinion’ në News 24 ka komentuar protestën e ditës...