E dielë, Shkurt 17, 2019
Ballina Etiketimet Devoll

Etiketim: Devoll

Shpella e Trenit në Devoll, rrezikon të humbë vlerat e saj...

Ndodhet në pjesën perëndimore të liqenit të Prespës së Vogël në zonën e Devollit dhe daton nga viti 6000 p.e.s. Shpella e Trenit është studiuar...

KLSH kallëzon 6 anëtarë të Komisionit të Vlerësimit të Ofertave në...

Kontrolli i Lartë i Shtetit ka kallëzuar në Prokurori 6 anëtarë të Komisionit të Vlerësimit të Ofertave në njësisë Administrative Progër dhe Hoçisht të...

Basha: Rama nuk ka më kontratë me qytetarët, por me krimin

Edi Rama dhe krimi janë bërë një sepse Edi Rama erdhi në pushtet me krimin, po e mban pushtetin me krimin dhe shpreson ta...

EDITORIAL

A është i ligjshëm përdorimi i gazit helmues ushtarak në protestën qytetare? (VIDEO)

Policia dhe Garda e Republikës ka përdorur në protestën e sotme gaz lotsjellës, jo vetëm ndaj disa...

FORUM

Merkel dhe Mike Pence – dy botë përplasen

Nga DW/ Në Konferencën e Sigurisë në Mynih paraqitën pikëpamjet e tyre kancelarja, Angela Merkel dhe zëvendëspresidenti amerikan,...

Neritan Sejamini: Reagim i turpshëm i ambasadave

Nga Neritan Sejamini- Është qesharake të shikosh nivelin e turpshëm ku kanë përfunduar ambasadorët perëndimorë në Tiranë: bëjnë...