E hënë, Shtator 24, 2018
Ballina Etiketimet Deputeti

Etiketim: deputeti

PD, Alibeaj: Asgjesimi i Gjykatës Kushtetuese, pjesë e skemës mafioze të...

Asgjesimi i Gjykatës Kushtetuese është pjesë e skemës mafioze të Edi Ramës për shembjen e Teatrit Kombëtar dhe ndërtimit të 6 kullave, "duke grabitur...

Teatri, deputeti i LSI: Rama po i rri stoik absurditetit të...

Deputeti i LSI-së, Shezai Rrokaj e ka cilësuar qëndrimin e qeverisë për Teatrin Kombëtar, si absurditetin më të madh që mund të bëjnë institicionet...

“O trajnerja me fustan rozë e ekipit mavi”, deputeti i PD...

Deputeti demokrat, Myslim Murrizi, në një postim në "Facebook", akuzon sërish ambasadoren e BE-së në Tiranë, Romana Vlahutin, se ka heshtur gjatë kohës që...

PS këmbëngul, Shameti: Avokatët nuk mund të penalizohen, ligji me “OK”...

Drita jeshile e PS-së në Komisionin e Ligjeve për të djegurit e Vettingut që mund të bëhen avokatë ka shkaktuar debatin e radhës mes shumicës dhe opozitës. Edhe pse...

Shehu – Bushatit: Negociatat nuk u hapën, më mirë jepni dorëheqjen

Deputeti i PD-së, Tritan Shehu ka reaguar në rrjetin social në lidhje me mos hapjen e negociatave dhe me falënderimet e ministrit, Ditmir Bushati. Duke...

PS, Alket Hyseni: Grupet kriminale në Europë tentojnë të pastrojnë paratë...

Sekuestrimi i 3.4 milionë eurove të dielën në Durrës në dy makina të ardhura nga Gjermania është kthyer në kryefjalë të ditës në Shqipëri....

VIDEO/ Reagon PD: Titulli për Mazrrekun është një akt i pashembullt...

"Në një akt të pashembullt dhe kriminal, Edi Rama shpalli sot Qytetar Nderi të Hasit atentatorin e Liderit të Lëvizjes së Dhjetorit Azem Hajdari",...

Deputeti i PS ka mbjellë flokët? Shalsi sfidon moderatoren: Provo t’i...

Eduart Shalsi, deputeti i PS, kohë më parë është vënë në qendër të vëmendjes, pasi u përfol se kishte mbjellë flokët dhe se vlera...

Ditëlindja e PS, deputeti: Faleminderit atyre që s’pretenduan asgjë nga partia

Festimet për ditëlindjen e 27-të të Partisë Socialiste kësaj here kanë qenë të ndryshme, duke mos bërë për herë të parë prej kaq vitesh...

Qendër rehabilitimi për terroristët e ISIS, Shehu: Cënohet siguria kombëtare

Deputeti i Partisë Demokratike Tritan Shehu pas lajmit që qarkullon në media se në vendin tonë do të ngrihet një qendër rehabilitimi për ish-anëtarët...

EDITORIAL

Lapsaxhinjtë, Teatri Kombëtar dhe hidrocentralet mbi Valbonë

Këto ditë po zien debati për Godinën e Teatrit Kombëtar dhe hidrocentralet që po ndërtohen mbi Valbonë. Nëse...

FORUM

Për “tradhëtarët” e avionit dhe histerinë “patriotike” të tokës!

Nga Mentor Kikia - Tashmë dalldia e madhe kaloi. Avioni u kthye, edhe pse pati shumë lutje që...

Revansh i ri Ballkanik i Rusisë nga Bosnja

Nga Shaban Murati - Një arsye shumë e fortë duhet ta ketë shtyrë ministrin e jashtëm rus,...