E dielë, Shkurt 17, 2019
Ballina Etiketimet Denoncim

Etiketim: denoncim

Vetëm 6 kallëzime në prokurori, ja si u “tallën” me 14...

Rreth 1 vit e gjysmë pasi qeveria hapi një portal online për denoncimin e korrupsionit, tashmë mund të thuhet se kjo nisëm jo vetëm...

Berisha: Njerëzit që kërcënuan Llallën kanë mbështetjen e Kryeministrit

Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar me emra personazhet që mund të kenë kërcënuar kryeprokurorin e Shqipërisë, Adriatik Llalla. Me një shkrim në faqen e tij...

PD: Shqipëria e mbytur në kanabis, Europa në alarm, Rama e...

Partia Demokratike ka akuzuar kryeministrin e vendit Edi Rama se e ka kthyer Shqipërinë në vendin e kanabisit ndonëse ai nuk e pranon një...

E vërteta me foton në QSUT

Në mëngjesin e së enjtes, rrjetet sociale u prezantuan me një foto qv ngriti shumë pikëpyetje. Foto-ja, madje shkoi gjerë në deklaratat në kuvend. Në...

“Dëshmia e ish-gardistit Zamir Brahimi: E vërteta e tritolit në makinën...

Deputeti demokrat Sali Berisha ka publikuar një denoncim, që sipas tij ka mbërritur në adresën e tij nga ish-gardisti që zbuloi lëndën plasëse në...

“Jemi për fushatë në Peshkopi”. Kyçet zyra e aplikimit të pasaportave

Dibra dhe zonat rreth saj janë në vorbullën e zgjedhjeve të pjesshme. Kandidatët e dy koalicioneve çdo ditë kanë takime me qytetarët. Keta te...

Vajza denoncon: Maniaku i urbanëve të Kamzës dhe Institutit, bën veprime...

Një vajzë ka denoncuar një person që ajo e quan maniak, duke treguar foto dhe disa raste të abuzimeve seksuale në urbane. Duke qenë se...

Skandal; Bën seks me gruan në sy të djalit të mitur

Një tjetër ngjarje e rëndë ka tronditur vendin. Një denoncim i bërë në policinë e Elbasanit, ka zbuluar krimin e radhës. Burime nga policia e Elbasanit...

Gruaja e Shyqyri Çobos, ”kërcënon” 32 vjeçaren

Në fillim ishte gjyqtari ai i cili kërkoi favore seksuale ndaj një shtetase e cila ishte në prag të divorcit por sot bashkëshortja e...

EDITORIAL

A është i ligjshëm përdorimi i gazit helmues ushtarak në protestën qytetare? (VIDEO)

Policia dhe Garda e Republikës ka përdorur në protestën e sotme gaz lotsjellës, jo vetëm ndaj disa...

FORUM

Neritan Sejamini: Reagim i turpshëm i ambasadave

Nga Neritan Sejamini- Është qesharake të shikosh nivelin e turpshëm ku kanë përfunduar ambasadorët perëndimorë në Tiranë: bëjnë...

Lubonja: Policia e papërgatitur për protestuesit

Analisti Fatos Lubonja i ftuar në rubrikën “Opinion’ në News 24 ka komentuar protestën e ditës...