E shtunë, Janar 19, 2019
Ballina Etiketimet Denoncim

Etiketim: denoncim

Berisha: Çunat e krimit heshtin për të mbyturit me skafe! Denoncuesit...

Ish-kryeministri, Sali Berisha, ka publikuar pasditen e sotme disa denoncime të ardhura në postën e tij nga qytetarët dixhitalë, sa i takon rasteve të...

Në mes të Korçës Kulla e Vrojtimit, rreth e përqark “kullat”...

Nga Eleina Qirici Sotiraq Filo dil nga Galeria dhe shikoi gjërat me sytë e tu, sepse je jashtë realitetit. Prej vitit 2007 je në krye...

Tmerron vajzat në urbanin e Tiranës, manjaku masturbon në mes të...

Të udhëtosh me urban në Tiranë, me siguri do të ndeshesh me ndonjë situatë të pazakontë. Sot në një situatë të neveritshme është hasur një...

Irma Libohova, publikon foton e personit që i vodhi paratë e...

Këngëtarja e njohur e muzikës shqiptare ka bërë një denoncim, për personin që ka përfituar nga puna e saj. Irma Libohova ka denoncuar një...

Denoncimi i ish kryeministrit: Skandali përfshin doganat, zhduken 60 milion dollarë

60 milion dollarë janë vjedhur në dogana, ndërsa ministri i Financave Arben Ahmetaj po mundohet të fshehë ngjarjen. Ky është denoncimi i ardhur në...

“Boksieri më përdhunoi”, tranvestiti shqiptar dënohet me burg, por..

Edona James, tranvestiti shqiptar, ka dalë këtë të hënë në një sallë gjyqi në Gjermani. James, e njohur në botën e shoubizit dhe spektaklit...

3 djem tentojnë të përdhunojnë 15-vjeçaren, ajo i padit pas 1...

Një person është shpallur në kërkim nga policia e Vlorës pasi më datë 4 automjeti i tij tip ‘’Benz’’ është gjetur i braktisur ne...

Bursat online, 10 platforma denoncohen në polici

Autoriteti i Mbikëqyrjes Financiare ka identifikuar 10 platforma të palicencuara në Shqipëri, të njohura si bursa online, për të cilat ka bërë denoncim në...

Policia: Ja 69 vjeçari nga Kavaja që abuzoi me 10 vjeçaren

Policia ka publikuar foton e 69 vjeçarit nga Kavaja që abuzoi me vajzën e mitur 10 vjeç po në qytetin e Kavajës. Policia bën të...

4 orë në radhë për çertifikatë martese, emigranti: Funksionon diçka në...

Burokracitë në zyrat e shtetit shqiptar janë të vazhdueshme por një emigrant që jetonte prej 20 vitesh në Belgjikë mbeti i befasuar kur iu...

EDITORIAL

Pangjashmëritë e rastit Lleshi dhe rastit Cakaj

Presidenti Meta brenda pak javëve tregoi se Kushtetuta dhe integriteti i Presidentit janë dy gjëra që nuk...

FORUM

Ardi Veliu, kryepolici që negocioi fundarratinë e Balilit

Nga Lorenc Vangjeli - Ka një ngulm maniakal në Tiranë për të t’u ndarë sipas një linje të...

Putini në Beograd – Asgjë e re nga aleanca e vjetër

Prof. Lisen Bashkurti - Mbas një procesi parapërgaditor të gjatë Presidenti Putin erdhi në Serbi, ose thënë në...