E premte, Nentor 16, 2018
Ballina Etiketimet Demtimi

Etiketim: demtimi

Ekzaminimet tronditin PSG-n, Nejmar pritet të mungojë ndaj Reali

Lajme aspak të mira nga dëmtimi i Nejmarit në fundjavë ndaj Marsejës. Ekzaminimet e fundit mjekësore të kryera nga klubi parisien kanë konfirmuar një...

Kuadrado do të operohet, Allegri humbet mesfushorin për 2 muaj

Lajme të këqija për Juven nga infermieria. Juan Kuadrado do të duhet të operohet për problemet muskulore. Futbollisti kolumbian do të kryejë ndërhyrjen kirurgjikale...

Barcelona humbet “hajmalinë”, mbrojtësi 2 javë jashtë fushave

Barcelona mori një fitore me “manita” ndaj Real Betis, por ndeshje nuk ishte perfekt. Mbrojtësi Tmas Vermalen u dëmtua, dhe do të mbete jashtë...

Ronaldo tregon dëmtimin me një video nga dhomat e zhveshjeve

Kristiano Ronaldo dje ka pësuar një dëmtim të rëndë në fytyrë që i shkaktoi shuam gjakderdhje. Sulmuesi portugez ndërkohë bëri xhiron në rrjetet sociale...

Gashi rrezikon të humbasë finalen

Shkëlzen Gashi rrezikon të humbasë sfidën e parë përballë Seatle, në finalet e Konferencës së Perëndimit. Sulmuesi shqiptar u dëmtua në kavilien e djathtë,...

10 veprime që dëmtojnë dhëmbët

Thuhet se një buzëqeshje e bukur na bën të dukemi 10 herë më të pasur. Pavarësisht kësaj, shumë prej nesh i dëmtojnë dhëmbët falë disa...

EDITORIAL

Policia e Shtetit pranon se Gruevski kaloi nga kufiri shqiptar për në Mal të Zi

Departamenti i Kufirit dhe Migracionit në Policinë e Shtetit ka reaguar sot lidhur kalimin në territorin shqiptar...

FORUM

Mustafa Nano: Çfarë më tha Rama kur i propozova Ben Blushin për kryetar Bashkie

‘Provocateur’, është libri i botuar nga gazetari Mustafa Nano. Libri është një auto rrëfim në formën e...

A do ta ekstradojë mikun e tij maqedonas, kryeministri hungarez?

Duke e lejuar hyrjen e ish-kryeministrit maqedonas, Gruevski në Hungari, kryeministri hungarez, Viktor Orban tallet me qeverinë...