E martë, Nentor 20, 2018
Ballina Etiketimet Demi Rose

Etiketim: Demi Rose

FOTO/ Demi Rose tregon asetet bombastike

Ajo është një prej femrave më të kërkuara në Instagram me plot pesë milionë ndjekës. Demi Rose Mawby ka bërë sërish që të gjithë të...

Këto FOTO të Demi Rose do t’ju lënë pa gjumë sonte,...

Ajo e ka dëshmuar shumë herë se nuk e ka problem të shfaq format e saj perfekte. Demi Rose Mawby ka bërë sërish atë që...

Demi Rose ngre temperaturat në Ibiza

Demi Rose gjithmonë ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes për format e saj bombastike dhe ajo nuk heziton që ti ekspozojë. Ylli i mediave...

Seksbomba e njohur ‘kamuflohet’ me bikini, shikoni FOTOT më të nxehta...

Ajo u rikthye në Ibiza, ku objektiv kryesor ka që të ushtrojë pasionin që ka për muzikën duke miksuar tinguj për pushuesit në resortet...

Nudo në Ibiza, Demi Rose ‘nxeh’ edhe detin

E famshme për linjat e saj, modelja “mbulohej” vetëm nga një varëse në qafë. Ajo ishte e lumtur që të prezantonte pak ditë më parë...

FOTO/ Demi del lakuriq në Ibiza, i lë të gjithë pa...

Modelja e famshme britanike Demi Rose ka ekspozuar gjoksin e saj seksi në Ibiza, teksa është freskuar gjysmëlakuriq në det. Bukuroshja zeshkane kishte veshur vetëm...

FOTO/ Demi Rose shfaqet topless

Zakonisht Demi Rose e shohim të veshur me të brendshme duke duke pozuar imazhe të nxehta. Ndërsa tani ajo ka ndarë me fansat një video...

FOTO +16/ ‘Çmendet’ Demi Rose, zhvishet krejtësisht

Modelja e njohur Demi Rose është shumë aktive në rrjetet sociale. Por vetëm ta vizitoni njëherë profilin e saj, ajo do t’ju lë pa...

FOTO/ Demi Rose zhvishet sërish

Pasi tërhoqi vëmendjen me linjat e bollshme në rrjetet sociale, Demi Rose ka vendosur që këto linja t’i shfrytëzojë më mirë. Modelja britanike është bërë...

Vajza e artë, ish e dashura e reperit Tyga nudo në...

DEMI ROSE 2017 CALENDAR IMAGES Ajo u përfol shumë pas lidhjes së saj me reperin Tyga gjatë verës dhe tani Demi Rose ka siguruar që...

EDITORIAL

Ambasada e SHBA: Presim zbatimin e ligjit dhe për ish-ministrin Samir Tahiri

Ambasada e Shteteve të Bashkuara në Tiranë ka reaguar sot për vendimet e gjykatave në vend duke...

FORUM

Behgjet Pacolli, si pasqyrë e dështimit të shtetit të Kosovës

Nga Berat Buzhala - Ne jetojmë në një shtet ku gjysma e ministrave kanë aktakuza, duke e përfshirë...

Interpoli, fajin për dështimin e ka vetë Kosova

Nga Rexhep Qosja - Mjerisht Kosova dështoi edhe për të tretën herë për t’u bërë anëtare e organizatës...