E shtunë, Nentor 17, 2018
Ballina Etiketimet Demi Rose

Etiketim: Demi Rose

Demi Rose mahnit sërish

Ajo është gjithmonë gati për një set fotografik me bikini në plazh. Demi Rose i është rikthyer punës këtë të enjte, teksa ka realizuar disa...

FOTO/ Demi Rose shumë e nxehtë në Ibiza, mahnit me pozat...

Ajo ka vërtetuar edhe njëherë se është promovuesja më e mirë e linjës së saj të re të bikini-ve. Demi Rose ka ngritur sërish temperaturat...

FOTO/ Demi e djeg sërish, ja pozat seksi

Ajo është kthyer në një fenomen të vërtetë në Instagram falë formave bombastike të cilat nuk heziton t’i ekspozojë sa herë i jepet rasti. Dhe...

Demi Rose, një “bombë” për Spanjën

Ajo ndodhet në Spanjë për të shijuar rrezet e diellit si dhe për të punuar. Dhe së fundmi Demi Rose ka realizuar një set fotografik...

Demi Rose i vë “flakën” Spanjës (FOTO)

Nuk ka ditë që Demi Rose të mos tregojë format e saj trupore në Instagram. Modelja 23-vjeçare ka rreth 7 milionë ndjekës në rrjetin social...

Demi Rose “shpërthen” bikinit, çuna përmbahuni! /FOTO

Demi Rose njihet për format e saj mahnitëse. Modelja 23 vjeçare nga Birmingham-i ka mahnitur edhe njëherë ndjekësit e saj në Instagram, këtë herë me...

Demi “tërbon” me të kuqe

Demi Rose gjithmonë sigurohet që të gjithë të kthejnë kokën kur kalon. Dhe padyshim që edhe këtë herë ia ka arritur qëllimit. E veshur me bodysuit...

Demi Rose “ndez” Instagramin nga Meksika (Foto)

Demi Rose ka ndezur sërish Instagramin e saj, teksa i ka bërë fansat të shpërthejnë në komente me foto tepër bombastike nga pushimet e...

Demi Rose pozon për setin e fundit fotografik, pushuesi nudo merr...

Demi Rose është bërë e famshme falë ekspozimit të formave të saj mahnitëse. Megjithatë ajo që tërhoqi vëmendjen në një plazh të Meksikës nuk ishte...

Atë e ndjekin 6.6 milionë persona…

Gjithmonë di të bëjë zgjedhjen e duhur në fotot që ndan për më shumë se 6.6 milionë ndjekësit e saj në rrjetin social “Instagram”....

EDITORIAL

Kushtetuta u zbatua. Sandër Lleshi, ministër

-Dje ministria e mbrojtjes dërgoi me urgjencë në presidencë shkresën për largimin nga shërbimi aktiv ushtarak të...

FORUM

17 nëntori i Tiranës antifashiste

Nga Luan Rama, nënkryetar i LSI-së Tirana antifashiste sot kremton ditën e çlirimit prej pushtuesve nazifashistë. Tirana antifashiste...

Ç’gallatë idiote!

Nga Ylli Manjani  - Ç’gallatë! Gruevskin, mikun e Metës e paska ndihmuar Policia e Ramës të arratiset. Ndërkohë Meta kastile...