Ballina Etiketimet Demi Rose

Etiketim: Demi Rose

Modelja e njohur ua ‘heq trurin’ në këto 5 fotografi provokuese

Modelja e njohur Demi Rose mahnit gjithnjë me linjat trupore. Ajo publikon imazhe dhe video të shumta në rrjete sociale me ç’rast ka arritur të...

Një tigreshë si Demi Rose

Me format e saj bombastike Demi Rose ka mbledhur miliona ndjekës në rrjetin social Instagram. Dhe modelja nuk i zhgënjen asnjëherë. Së fundmi, 23-vjeçarja është shfaqur...

FOTO/ Demi Rose, shumë seksi me kostum maceje

Me format e saj ka fituar mijëra ndjekës në Instagram dhe Demi Rose vazhdon që të tërheqë fansa të rinj në rrjetin social me...

Demi Rose i hipën motorit, “çmenden” fansat

Ajo shpesh herë përshëndet 7.4 milion fansat e saj me fotot mjaft të “nxhehta” .  Këtë herë Demi Rose ka ardhur me një fotosesion ku shfaqet tejet seksi.  Modelja britanike 23-vjeçare ka...

Demi Rose “tërbon” pushuesit në Ibiza

Demi Rose nuk di të ndalet. Të gjitha daljet e saj publike marrin vëmendje të madhe. Këtë herë bukuroshja ka vendosur të pozojë në plazhin...

Demi Rose nuk di të ndalet, foto të “nxehta” në Ibiza

Ajo shpesh herë përshëndet 7.4 milionë ndjekësit e saj në rrjetet sociale me foto mjaft provokuese.  Dhe, Demi Rose ka treguar se pse është kaq e popullarizuar,...

Demi Rose nuk ndalet! E vendosur “të nxjerrë në pension” Kim...

Bukuroshja britanike, Demi Rose nuk ka ndërmend të ndalet. Ajo kërkon të marrë vëmendje në cdo moment me veshjet seksi dhe format e mira...

Kur zhvishet Demi Rose, tronditet rrjeti…forma bombastike ne Ibiza

Demi Rose po shijon pushimet në Ibiza. Dhe modelja ka çmendur njerëzit me format e saj bombastike. Bukuroshka zeshkane e veshur me bikini të kuqe vuri...

Demi Rose i “vë flakën” Ibizas

Ajo është e njohur për fomat e saj. Dhe Demi Rose tregoi asetet e saj teksa shijonte rrezet e diellit në Ibiza. E veshur me bikini...

FOTO/ Demi tregon format në Ibiza

Demi Rose ka treguar format e saj bombastike në Ibiza. Zeshkania bukuroshe e veshur me bikini portokalli pozoi para kamerave për një set fotografik. 23-vjeçarja vuri...

EDITORIAL

Edi Rama merr dhe e jep ministrinë e jashtme!

Atë që donte e mori, duke mos hyrë nga dera normale dhe në këmbë, por u ul...

FORUM

A mund të ketë Rruga e Mëndafshit një stacion edhe në Shqipëri?

Nga Hajdar Muneka - Para disa kohësh pata rastin të darkoja me një personalitet të rrallë kinez, anëtarin...

5 problemet reale të zgjedhjeve që burojnë nga qeveria dhe zgjidhen me vullnet politik

Nga Oerd Bylykbashi 5 problemet reale te zgjedhjeve qe burojne nga qeveria dhe zgjidhen me vullnet politik, pa...