E hënë, Shtator 24, 2018
Ballina Etiketimet Demi Rose

Etiketim: Demi Rose

Demi Rose i hipën motorit, “çmenden” fansat

Ajo shpesh herë përshëndet 7.4 milion fansat e saj me fotot mjaft të “nxhehta” .  Këtë herë Demi Rose ka ardhur me një fotosesion ku shfaqet tejet seksi.  Modelja britanike 23-vjeçare ka...

Demi Rose “tërbon” pushuesit në Ibiza

Demi Rose nuk di të ndalet. Të gjitha daljet e saj publike marrin vëmendje të madhe. Këtë herë bukuroshja ka vendosur të pozojë në plazhin...

Demi Rose nuk di të ndalet, foto të “nxehta” në Ibiza

Ajo shpesh herë përshëndet 7.4 milionë ndjekësit e saj në rrjetet sociale me foto mjaft provokuese.  Dhe, Demi Rose ka treguar se pse është kaq e popullarizuar,...

Demi Rose nuk ndalet! E vendosur “të nxjerrë në pension” Kim...

Bukuroshja britanike, Demi Rose nuk ka ndërmend të ndalet. Ajo kërkon të marrë vëmendje në cdo moment me veshjet seksi dhe format e mira...

Kur zhvishet Demi Rose, tronditet rrjeti…forma bombastike ne Ibiza

Demi Rose po shijon pushimet në Ibiza. Dhe modelja ka çmendur njerëzit me format e saj bombastike. Bukuroshka zeshkane e veshur me bikini të kuqe vuri...

Demi Rose i “vë flakën” Ibizas

Ajo është e njohur për fomat e saj. Dhe Demi Rose tregoi asetet e saj teksa shijonte rrezet e diellit në Ibiza. E veshur me bikini...

FOTO/ Demi tregon format në Ibiza

Demi Rose ka treguar format e saj bombastike në Ibiza. Zeshkania bukuroshe e veshur me bikini portokalli pozoi para kamerave për një set fotografik. 23-vjeçarja vuri...

Demi Rose mahnit fansat, ekspozon të pasmet në Ibiza të Spanjës...

Demi Rose gjithnjë di të tërheqë vëmendjen me format e saj mbreslënëse, sidomos gjatë një daljeje natën në Ibiza. Modelja 23 vjeçare e Instagram-it, e...

Demi Rose, “arsyeja” e temperaturave të larta në Spanjë?

Ditët e fundit Spanja po kalon periudhë të vështirë pasi temperaturat po kapin kulmin duke arritur deri në 48 gradë celsius, një temperaturë rekord...

Demi Rose pushime në Greqi, tregon të pasmet bombastike me bikini

Demi Rose shquhet per format e saj bombastike dhe të hënën ajo postoi per fansat e saj në Instagram disa foto provokuese nga Greqia,...

EDITORIAL

Lapsaxhinjtë, Teatri Kombëtar dhe hidrocentralet mbi Valbonë

Këto ditë po zien debati për Godinën e Teatrit Kombëtar dhe hidrocentralet që po ndërtohen mbi Valbonë. Nëse...

FORUM

Edhe një herë për zonjën Artë dhe për Prokuroren e Përgjithshme…

Nga: Luan Rama Më duhet ta them përsëri për të gjithë ata që nuk e dinë, por edhe...

Për “tradhëtarët” e avionit dhe histerinë “patriotike” të tokës!

Nga Mentor Kikia - Tashmë dalldia e madhe kaloi. Avioni u kthye, edhe pse pati shumë lutje që...