E martë, Shtator 25, 2018
Ballina Etiketimet David Henrie

Etiketim: David Henrie

Arrestohet aktori, u kap me armë të mbushur në aeroport

Ylli i Disney-t, David Henrie është arrestuar në aeroportin e Los Anxheles për mbajtjen e një arme të mbushur. Burime zyrtare konfirmojnë për TMZ se...

EDITORIAL

Opozita me projektligj: Oligarkëve duhet verifikim, sekuestrim dhe penalizim

-Shifra që deklaron PD është e frikshme, pasi flitet për 2.2 miliardë euro abuzim me paratë e...

FORUM

Koment: Historike dhe delikate – Marrëveshja mes Kinës e Vatikanit

Marrëveshja provizore mes Kinës dhe Vatikanit hap rrugën për një dialog të mëtejshëm. Një sipërmarrje e guximshme...

Luan Rama: Edhe një herë për zonjën Artë dhe për Prokuroren e Përgjithshme…

Nga: Luan Rama -  Më duhet ta them përsëri për të gjithë ata që nuk e dinë, por...