E shtunë, Dhjetor 15, 2018
Ballina Etiketimet David Henrie

Etiketim: David Henrie

Arrestohet aktori, u kap me armë të mbushur në aeroport

Ylli i Disney-t, David Henrie është arrestuar në aeroportin e Los Anxheles për mbajtjen e një arme të mbushur. Burime zyrtare konfirmojnë për TMZ se...

EDITORIAL

Sot Kuvendi i PD. Basha, lideri i një partie në rritje dhe europiane

Këtë të shtunë PD-ja zhvillon Kuvendin e saj. Gjatë këtyre viteve selia demokrate ka kaluar nëpër shumë...

FORUM

“Herët e para” të Ilir Metës si thyerje e tabuve të një Presidenti

Nga Gëzim Saliu -  Ishin thuajse të gjithë të sigurt se Ilir Meta do ishte një President ndryshe...

Me Ramën nuk mund të negociohet

Nga Kastriot Islami - Studentët e kanë kuptuar se Rama është një monstër… prandaj nuk pranojnë të negociojnë...