E dielë, Shkurt 17, 2019
Ballina Etiketimet David Beckham

Etiketim: David Beckham

David Beckham: Manchester-i desh më shiti tek Barcelona pa e ditur...

Manchester United për pak sa nuk e shiti yllin e saj David Beckham tek Barcelona pas shpinës së tij, ka zbuluar ish-kapiteni i Anglisë. Legjenda...

David Beckham: Historinë e jetës sime e kam të shkruar në...

Pasioni i tij për artin e trupit është i njohur tashmë pasi ish-futbollisti David Beckham e ka pothuajse gjithë trupin të mbushur me tatuazhe. 41-vjeçari...

EDITORIAL

A është i ligjshëm përdorimi i gazit helmues ushtarak në protestën qytetare? (VIDEO)

Policia dhe Garda e Republikës ka përdorur në protestën e sotme gaz lotsjellës, jo vetëm ndaj disa...

FORUM

Merkel dhe Mike Pence – dy botë përplasen

Nga DW/ Në Konferencën e Sigurisë në Mynih paraqitën pikëpamjet e tyre kancelarja, Angela Merkel dhe zëvendëspresidenti amerikan,...

Neritan Sejamini: Reagim i turpshëm i ambasadave

Nga Neritan Sejamini- Është qesharake të shikosh nivelin e turpshëm ku kanë përfunduar ambasadorët perëndimorë në Tiranë: bëjnë...