Ballina Etiketimet David Beckham

Etiketim: David Beckham

David Beckham mahniti botën me foton e adhurueshme me të bijën

David Beckham dhe vajza e tij Harper u bënë plotësisht si personazhet e adhuruar të Disney. Beckhamët të cilët i kaluan pushimet në Miami për...

FOTO/ Legjenda e futbollit me fanellën e Milanit, nervozohen tifozët e...

Një prej lojtarëve më të mirë të futbollit, duket se ka acaruar tifozët e Realit me të cilët ka luajtur disa sezone. David Beckham ka...

David Beckham ndërton “kështjellë” për vajzën e tij

David Beckham është një baba shumë i përkushtuar dhe model pasi kalon shumë kohë me fëmijët e tij. Ish-futbollisti ka ndërtuar kështjellën e Disney në...

David Beckham kapet ‘mat’ teksa prek dhe bën autograf në të...

Çifti i njohur David dhe Victoria Beckham vazhdojnë të jenë një prej çifteve që janë në qëndër të vëmendjes së mediave. Edhe pas kaq...

Romeo Beckham, bëmë baba të të ngjaj

Kur bëhet fjalë për 14-vjeçarin Romeo Beckham ia vlen shprehja “Bëmë baba të të ngjaj”. Ai që në këtë moshë ka filluar të kopjojë babain...

Djali i çiftit Beckham është aq king, sa të heq dëshirën...

Tani që fëmijët u rritën,  gjithmonë e më shumë vëmendja largohet nga David dhe Victoria, për të shkuar drejt tyre. Së fundmi të gjithë...

David Beckham tregon prapaskenat: Isha pranë kësaj skuadre të madhe italiane

David Beckham e ka pranuar se ishte afër transferimit te Roma, kjo vetëm që të luajë përkrah Francesco Tottit. Të dielën do të jetë fundi...

FOTO/ Shpërfytyrohet David Beckham, çfarë i ka ndodhur ish-futbollistit?!

Foto e fundit e frikshme e postuar nga David Beckham në Instagram ka habitur fansat e tij.  Ai duket me një fytyrë plot shenja...

Çifti Beckham i mbajtën një sekret të madh për 13 vjet...

Victoria dhe David Beckham duket se janë me të vërtetë prindër shumë të mirë. Revista Wonderland ka realizuar një intervistë me djalin e madh...

David Beckham: Manchester-i desh më shiti tek Barcelona pa e ditur...

Manchester United për pak sa nuk e shiti yllin e saj David Beckham tek Barcelona pas shpinës së tij, ka zbuluar ish-kapiteni i Anglisë. Legjenda...

EDITORIAL

Zhvlerësimi i euros, eksportet humbën 105 mln euro në 2018. Paraja kriminale e qeverisë

Prej shumë muajve eurove po pëson pikiatë të fortë, çka vjen nga futja e eurove prej rrjeteve...

FORUM

Roland Qafoku: Sfidat e qeverisë së re të Edi Ramës

Nga Roland Qafoku Vera e re në fuçinë e vjetër Për shumicën janë jo vetëm fytyra të reja për...

Studentët

Nga Niko Peleshi - Këto ditë Instituti ASPEN në SHBA publikoi raportin e një pune 20 vjeçare mbi...