E martë, Shtator 25, 2018
Ballina Etiketimet David Beckham

Etiketim: David Beckham

David Beckham: Historinë e jetës sime e kam të shkruar në...

Pasioni i tij për artin e trupit është i njohur tashmë pasi ish-futbollisti David Beckham e ka pothuajse gjithë trupin të mbushur me tatuazhe. 41-vjeçari...

EDITORIAL

Kitaroviç ia “plas” Thaçit në sy: Kufijtë e Ballkanit janë gdhendur në gur

Kundër idesë së presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, për shkëmbimin e territoreve, apo siç po e quan...

FORUM

“Fondacionet Ivanaj” promovojnë librin “Ministri i Hekurt-Mirash Ivanaj”

Fondacionet Ivanaj në bashkëpunim me shtëpinë botuese “Jozef" dhe “Radi&radi.com” organizuan sot në Tiranë një konferencë jubilare...

Koment: Historike dhe delikate – Marrëveshja mes Kinës e Vatikanit

Marrëveshja provizore mes Kinës dhe Vatikanit hap rrugën për një dialog të mëtejshëm. Një sipërmarrje e guximshme...